gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kimlerin aşkı yokolup gitti gözlerimizin önünde

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Şüphe çok tehlikeli bir zehir. Allah biliyor ya benim damarlarımda da dolaşıyor. Atmak istiyorum atamıyorum.
    Aşkın olduğu her yerde şüphede var isteseniz de istemesenizde.
    Şüphe sizi bir ele geçirdi mi hayat zor.
    Ben O'ndan hiçbir zaman şüphelenmek istemiyorum.
    Ama O'nu o kadar çok seviyorum ki beceremiyorum.
    Kafam sorularla doluyor.
    Seviyor mu sevmiyor mu?
    Şu anda beni mi düşünüyor başkasını mı?
    Bir gün benim aşkımın yerine geçecek birşey bulacak mı?
    Hangi aşk sonsuza dek sürmüş ki bizimki sürecek diyorum kendime.
    Kimlerin aşkı yokolup gitti gözlerimizin önünde.
    Ben böyle zıvıttığım zamanlar O'nun gözlerine bakarım.
    Parlak iri umutLu gözlerine.
    İçimde ne korku kalır ne şüphe.
    Mutlu olurum.
    Çok mutlu olurum..
    .

alinti

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kimlerin aşkı yokolup gitti gözlerimizin önünde
    Paylaşım için saol :)

Kimlerin aşkı yokolup gitti gözlerimizin önünde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Aşkı Sen Gittin Diye Yaktım

Ben Aşkı Sen Gittin Diye Yaktım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bugün Çiçekler Kime Gitsin...?

Bugün Çiçekler Kime Gitsin...?

Bugün çiçeğiniz kime gitsin? Melekler hangi arkadaşa armağan ediyorsunuz bugün ki çiçekleri?
  3. Gözleri ön plana çıkaran göz makyajı modelleri

Gözleri ön plana çıkaran göz makyajı modelleri

göz makyajı modelleri sade göz makyajı örnekleri gözleri ön plana çıkaran makyaj gözleri öne çıkaran makyaj gözü ön plana makyajlar göz makyajı, modelleri, sade, gösterişli, doğal, 2011 trendleri burada arkadaşlar. Gözlerinizi ön plana çıkaracak ve sizi daha da bir güzel kılacak, yılın göz makyajı trendlerinden modeller sunuyoruz Melek'ler.
  4. Gözlerimin Önünde Kaybettik..

Gözlerimin Önünde Kaybettik..

vefat, haberleri, hakkında, havuzda cenaze olayı hakkında yazı burada Hanımlar patlayacak gibiyim içim sıkılıyor. Siz hiç hayatınızda tam can vermek üzere olan bir mefta gördünüz mü? Havuz girişinde karşılaştık önce çok tuhaf görünüyordu bir an içim burkuldu Fisun Hanımda baya yaşlandı dedim yürüdüm yerime.. Demekki son görüşümmüş onu! Çok fenaydı teyze 70 yaş üstü ve havuza gelmiş...
  5. herkesin gözü önünde doğum yaptı

herkesin gözü önünde doğum yaptı

ABD'de çekiç başlı köpek balığı herkesin şaşkın bakışları arasında kumsalda doğum yaptı. Dün Florida'daki Panama City Plajı'na gelen tatilciler sıradışı bir olayla karşılaştı. Bir balıkçının yönlendirmesiyle kumsala çıkan köpek balığı, plajdakilerin hayret dolu bakışları arasında yavruladı. Yaklaşık 1,5 metre uzunluğundaki köpek balığının doğumu ve doğan yavruların etrafa saçılması saniye...

Sayfayı Paylaş