gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kimlikte bebeğin ismini değiştirmek için hangi işlemler yapılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba bayanlar kimlikte bebegin ismini tekrar degistiren varmi ne gerekiyo masrafi ne kadar oluyo bilginize ihtiyacim var :)

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz bu konuda yapılması gereken işlemler ve güncel tutarları şöyle:
    Bir dilekçe yazdırıyorsunuz ve kaymakamlıktan bunun ücreti 20 tl daha sonra mahkeme açılıyor bunun da masrafı 280 tl tutarlarında oluyor böylelikle isim değiştirebilir yada isime ekleme yapabilirsiniz..

kimlikte bebeğin ismini değiştirmek için hangi işlemler yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Altını Değiştirmek

Bebek Altını Değiştirmek

bebeğin altını değiştirme oyunları bebek altını değiştirme oyunu bebek oyunları Bebekler ilk haftalarda altlarını daha sık ıslatırlar.Bunun sebebi idrar torbalarının küçük oluşudur.bebeğinizi altı ıslak ya da pis halde bekletmemelisiniz. Bebeğin bezindeki dışkının rengi beslenme düzenine göre ya da yaşına göre değişiklik gösterebilir. Yeşilimsi ,siyah, yapışkan olan ilk iki yada üç gün olan...
  2. ''Türban için Anayasa değiştirmek yanlıştı''

''Türban için Anayasa değiştirmek yanlıştı''

Avrupa Parlamentosu’nun (AP) Sosyalist Grup Başkan Yardımcısı Jan Marinus Wiersma, Anayasa Mahkemesi’nin türban düzenlemesine ilişkin iptal kararının, AKP’nin kapatma istemiyle ilgili dava sürecini etkileyeceğini savundu. Wiersma, AKP’nin Anayasa’yı sadece türban düzenlemesi ile gözden geçirmiş olmasının akıllı bir siyasi hamle olmadığını belirtti. Türk halkını ikiye bölen konuların Anayasa...
  3. İlk 3 ay içinde hangi testler yapılır?

İlk 3 ay içinde hangi testler yapılır?

2 li test 4lütest merhaba kızlar Ben hamaileliğimde okadar çok test yaptırdım ki valla hatırlıyamıyorum bileabi bazı testler doktorların tuzagı olabilirmi diye düşünüyorum İlk üç ay içerisinde herhangi bir genetik anormallik olup olmadığını belirlemek için yaptığımız ilk test, ikili test. Bu testle, kanda iki özelliğe bakıyoruz. Annenin kanına bakılırken ultrasonla da bebeğin bazı...
  4. nazar için hangi dualar yapılır

nazar için hangi dualar yapılır

Çok fazla nazara geldiğimi söylüyorlar. Acaba nazara karşı okunabilecek dualar hangilei paylaşır mısınız lütfen..
  5. Bebekler için yoğurt nasıl yapılır?

Bebekler için yoğurt nasıl yapılır?

bebekler için yoğurt tarifi,bebekler için yoğurt yapma,bebeğe yoğurt nasıl yapılır,yoğurt nasıl yapılır,yoğurt tarifi,yoğurt hakkında bilgiler Sütün yeterince sıcak olmaması yoğurdun mayalanmasını engeller. Aynı şekilde süt çabuk soğursa mayalanma olmaz, dolayısıyla üstünü çok sıkı kapatmanız gerekir. Kışın radyatörlerin üzerinde bekletebilirsiniz, yazın da yavaş soğuması için çelik tencere...

Sayfayı Paylaş