gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kimse bir daha Acıtmicak içimi

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Alışsaydım farklı olurdum inan !!! Alışsaydım sensizliğe,daha mutlu olurdum.Ama değilim,yanıyor içim.Ve hiçbir yağmur söndüremiyor bu yangını.

Bir umut,
    bekliyorum,kendi kendine sönsün diye.Ah anlayabilseydin beni..Ah anlayabilseydim seni ne kadar çok sevdiğimi.Şimdi yanan,yüreğim değil,aşk ateşi olurdu..

Vazgeçtim beklemekten,gelmeyeceksin.Ne acı bir gerçek...
    Kimi koyayım yerine,kiminle avutayım kendimi?

Kimi sen sanayım da sarılayım boynuna? Kimi öpeyim? Kimin ellerinin sıcaklığını hissedeyim? Bu kadar acımasız olmamalıydın yar,böylesine duygusuz olmamalıydın.Ben seni böyle tanımamıştım çünkü.

Kocaman bir yüreğin vardı,ben o yürekte olduğum için şanslıydım !!

Çok seviyordun beni,ya da ben öyle sanırdım.Hiç bitmeyecek diye düşünürdüm,öyle ya,büyüktü bizim aşkımız.

Kimselerinkine benzemezdi,özeldi.Hayatta iyi ya da kötü ne varsa hep,birlikte paylaşacaktık,birbirimiz için yaşayacaktık.Başkalarıyla mutlu olma ihtimali aklımızdan bile geçmezdi.

Yolumuzu aşkımız aydınlanatacaktı,biz o yolda yürüyecektik hiç durmadan...

Derken,seni kendine bağlayan o yürek yok oldu birden !!
    Şimdi yüreğinin yerinde bir taş var..Yoksa bu kadar vurdumduymaz olmazdın.Her giden bahanesini yaratır,her giden acımasızdır ama sana konduramıyorum bunu.Kimbilir,belki de sensiz olmayı kendime koyduramıyorumdur.

.Bu yüzdendir haykırışım..
    Alışmıyor !!!

Sensizlik kabullenilecek bir şey değil.Acım büyüyor bu yüzden.Her acı geçer,biliyorum ama niye bu kadar uzun sürdü bu sefer?

Niye yarı ölü gibiyim hala? Her şeyde seni arıyorum lanet olsun!! Madem gidecektin söylemeliydin bana,sensizliğe nasıl dayanılacağını.İnsanın yüreğinin yarısını kesip atması mümkün değil ki..

Ben yapamıyorum,sen yap haydi..Son kez gel yanıma nolur,çıkar yüreğimi yerinden ve al götür nereye istersen.At bir kenara öyle kalsın..

Yok yok,kendi kendine de sönmeyecek bu yangın !!!

Ben yaşadıkça,yanmaya devam edecek içten içe.En azından bir tesellim var..

Bundan böyle hiç kimse,yeni bir yangın başlatmayacak yüreğimde,bir daha yaralayamayacak beni..

Acım o kadar derin kii...Kimse bir daha acıtamayacak içimi !.!.!.!

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kimse bir daha Acıtmicak içimi
    Yok yok,kendi kendine de sönmeyecek bu yangın !!!

Ben yaşadıkça,yanmaya devam edecek içten içe.En azından bir tesellim var..

Bundan böyle hiç kimse,yeni bir yangın başlatmayacak yüreğimde,bir daha yaralayamayacak beni..

Acım o kadar derin kii...Kimse bir daha acıtamayacak içimi !.!.!.!

denilsede yalan....zamanın insana neler getireceği hiç de bilinmiyor bitanem

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kimse bir daha Acıtmicak içimi

Evet annem bilinmiyor..Yorum içn teşekkürler

Kimse bir daha Acıtmicak içimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Daha GÜzel Bİr YaŞam İÇİn

Daha GÜzel Bİr YaŞam İÇİn

Özür dilemekten çekinme. •Aynı hatayı ikinci kez yineleme. •Duyurduğun ya da duyduğun haberlerin taraflı olduğunu unutma. •Büyük düşün, küçük zevklerin tadına var. •Dinlemeyi öğren. •Mükemmeli ara, kusursuzu değil. •Yaşlan ama paslanma. •Asıl savaşı kazanmak için küçük bir çarpışmayı yitirmeyi göze al. •İnsandaki iyiyi ortaya çıkarmayı bil. •Senden daha zeki insanları işe al. •İlk kez...
  2. Erken Emeklilik İçin Bir Şans Daha var

Erken Emeklilik İçin Bir Şans Daha var

Yeni sosyal güvenlik yasasının kapsamına girmemek, Bir kaç yaş daha erken emekli olabilmek için son tarih 30 Nisandı. Ancak fırsat henüz kaçmadı. 30 Nisan geçti ama fırsat kaçmadı. 30 Nisan ve öncesi en az 1 gün çalışmış olanlar Mayıs ayının sonuna kadar geriye dönük olarak başvuru yapabilir. Sosyal Güvenlik uzmanı Ali Tezel, "fırsat kaçmadı ama bunun bir bedeli var" diyor. Peki...
  3. Daha güzel bir yasam icin

Daha güzel bir yasam icin

İnsanlara beklediklerinden daha çok şey ver ve bunu zevk alarak yap. -Dinlediğin her şeye inanma, sahip olduğun her şeyi harcama ve istediğin kadar uyuma. -'Seni seviyorum' dediğinde, cidden söyle. -Üzgünüm dediğinde, o kişinin gözlerinin içine bak. -Evlenmeden önce en az 6 ay nişanlı kal. -Başkalarının düşleriyle asla alay etme. -Anlaşmazlık durumlarında, dürüst ol. -Kimseyi kırma,...
  4. Daha Sıkı Bir Cilt İçin!

Daha Sıkı Bir Cilt İçin!

umarım işinize yarar Normal yağlı ciltlerin daha sıkı ve genç görünmesine yardımcı olan naneli ve maydanozlu kür günlük kullanıma uygundur. Yaklaşık 35 dakikada hazırlanan kürü, 50 kez kullanabilirsiniz. Malzemeler, 1 bardak taze doğranmış maydanoz Çeyrek bardak taze nane yaprağı 1 bardak damıtılmış su Hazırlanışı ve Uygulaması, Suyunu kaynatın. Kaynadıktan sonra ocaktan alıp bitkileri ilave...

Sayfayı Paylaş