gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

kimse görmesin:))))

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

mahremiyetinize çok mu düşkünsünüz işte tam size göre bir kazak biraz deve kuşu gibi ama kimse pc nizde ne yaptığınızı görmeyecek:)

2. askkkk

askkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hay allah güzel bir modelmiş kimsey görmk istemediğimiz zamanlarda tercih edilebeilir:)

3. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay inanmıyorum yani bukadarıda olmaz dermişim ama oluyomuş paylaşım için sağol

kimse görmesin:)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görme Özürlü Kimdir- Kim Değildir?

Görme Özürlü Kimdir- Kim Değildir?

engelli ünlüler kimlerdir Görme Özürlü Kimdir- Kim Değildir? Görme Özürlü kişi, himayeye muhtaç, acınacak ve çaresiz bir insan değildir. O, diğer insanlardan çok farklı, olağanüstü yetenekleri olan ve başkalarının duyamadığı sesleri duyan, mucizevi bir yaratık da değildir. Diğer insanların sahip olduğu olumlu ve olumsuz özelliklerin hepsi onda da mevcuttur. Görme özürlüler arasında da...
  2. Görme mekanizması..

Görme mekanizması..

Görmeyi sağlayan gözün tek bir bölümü değildir.Görme eylemini, olimpik bir bayrak koşusuna benzetecek olursak ; görmede görev alan tüm elemanlar da Göz ülkesi adına koşan atletlerdir. Herhangi bir cisimden yansıyan ışık ışını , göz kapakları arasından geçer ve saydam kornea tabakasına gelir. Korneada kırılarak, pupilla dediğimiz, gözün ortasındaki boşluğa ulaşır. Pupillanın arkasında bir çok...
  3. Görme özürlü kimdir - kim değildir ?

Görme özürlü kimdir - kim değildir ?

Görme Özürlü kişi, himayeye muhtaç, acınacak ve çaresiz bir insan değildir. O, diğer insanlardan çok farklı, olağanüstü yetenekleri olan ve başkalarının duyamadığı sesleri duyan, mucizevi bir yaratık da değildir. Diğer insanların sahip olduğu olumlu ve olumsuz özelliklerin hepsi onda da mevcuttur. Görme özürlüler arasında da başarılı olan, başarısız olan, yetenekli olan, yeteneksiz olan,...
  4. üst görme :(

üst görme :(

üst görme öncelikle herkeze iyi günler dilerim.. ben dün üye oldum ve burdaki soruları yanıtları çok okudum. benimde sorum olucaktı belirti gibi geldide bana ben günümden önce oldum ve 3 gün gibi bişey sürdü mide bulantılarım oldu ve halada oluyor.bu belirtileri üzerine test yaptım ama yanıt olumsuz oldu :( ama sanki içimde bi his hamileyim gibi geliyor
  5. Bayanlar görmesin:)

Bayanlar görmesin:)

Kıslar demin buldum cok beğendim sizinle paylaşmak istedim şu yaramaz bakın hele yaaa :D:D http://www.youtube.com/watch?v=VKGZMzz__bI&feature=share

Sayfayı Paylaş