gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kimse Kimsenin Herşeyi Olamaz - (mış) !!

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

teşekkürlerr ***** admin

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlık canımm rüyammmmmm

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Rüyama gelsin bu resim :D

5. ebosum

ebosum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bİr an şarkıyı klıbıyle izledim gibi geldi tşk ederim canım ***** :D

7. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
Kimse Kimsenin Herşeyi Olamaz - (mış) !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimse kimseye dayatamaz!!

Kimse kimseye dayatamaz!!

Başbakan Erdoğan, Beyrut dönüşünde, Hürriyet’in manşetine taşıdığı ’Dubai modeli’ye ilgili soruyu da yanıtladı. Sultanahmet’te bir otelin, ’Yerli ve Müslümansınız’ diyerek içki vermemesini değerlendiren Erdoğan, AKP Kadın Kolları Kongresi’nde yaptığı, "Kimse kimseye inancını ya da siyasi görüşünü dayatamaz. Mesele açık ya da kapalı olmak, içki içip içmemek değil" sözlerine de atıfta...
  2. Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

kimsenin ahı kimsede kalmaz kimsenin ahi kimsede kalmaz ahı yerde anlamı dinle Tarif edemedigim bir SIKINTI günlerdir icimde yoklugunmu canimi yakan yoksa varliginmi gözlerimi kapatsam karsimdasin acsam yoklugun sariyor bedenimi... Günlerdir kalbimde bir carpinti durup dururken terleyen avuc iclerim ve her sarkida gözlerimde hazir bekleyen yaslar... Cirpiniyor zavalli kalbim kurtulmak icin...
  3. Kimselere Anlatamayacağım ..

Kimselere Anlatamayacağım ..

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Acımın acısından susmuşum Ki suskunluğum göklere sığmıyor Böyle bir acıyı kimlere nasıl anlatacağım Gönül dar geliyor sevgime Kafam beynime Ah şakaklarım Çatlayacağım Anladım artık anladım Kimselere anlatamayacağım Aziz Nesin.
  4. Limonsuz hayat olamaz!!

Limonsuz hayat olamaz!!

Kızlar limonsuz bir hayat düşünemeyiz artık bunu çok iyi anladım. yararları saymakla bitmiyor. Bunları yaşayarak da görmek isterseniz bilgileri bir okuyun derim.:tik: 1- Lezzet katma: Limon, güçlü narenciye tadı veren popüler bir meyve. Bu tat kabuğundaki yağlardan geliyor. Tipik olarak süslemede kullanılan limonu, yemeğin tarifine göre uzun dilimler halinde kesebilir ya da küçük küçük...
  5. olamaz böyle birşeyyyyyyyyyyy:(((((

olamaz böyle birşeyyyyyyyyyyy:(((((

olamaz böyle birşey yaaa:(((yarın şiir yrışmam var ve daha önce hiç şiir okumadım.kahraman tazeoğlunun seni içimden terkediyorum şiirni ney eşliğinde okuycam ama daha önce hiç tecrübem yok:(( üstelk en kötüsü de benden 2 yaş kçük bi kzında aynı şiiri okuması.rezil olcam yaaaaa:'(

Sayfayı Paylaş