gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Kimseler anlamasın beni! Sen anla! Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, !!!!

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

kimseler anlamasın beni beni sen anla kadim sen anla
    Kimseler anlamasın beni!
    Züleyha'nın zindanında Yusuf anlasın,
    Leyla'nın çöllerinde Mecnun anlasın,
    Şirin'in dağlarında Ferhat anlasın,
    Aslı'nın yüreğinde Kerem anlasın,

Sen anla!

Beni kimseler anlamasın!

Gözyaşlarını yüreğinde biriktiren "hüzün" anlasın,
    Yaprakları sararmış "hazan" anlasın,
    Karanlıkları örten "güneş" anlasın,
    Güneşe örtü olan "gece" anlasın,
    Sen anla!

Beni kimseler anlamasın!

Martılara hasret "deniz" anlasın,

Baharına hasret "çiçek" anlasın,
    Ölümüne hasret "hayat" anlasın,
    Sen anla!
    Ey Rabbim! Gözyaşlarımda umutlarımı büyüten kalbimin tek sahibi!
    Aklımı koru!
    Izdıraplarımızı hafiflet!
    Ellerimizden tut!
    Düşüncelerimizi anlamlı kıl!
    alıntı

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kimseler anlamasın beni! Sen anla! Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, !!!!
    emeğine sağlık

3. beyazmelek_melek

beyazmelek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kimseler anlamasın beni! Sen anla! Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, !!!!

cok güzell
    emegine saglik

Son düzenleme: 28 Mayıs 2009
  4. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel olmuş emegine saglık...

Kimseler anlamasın beni! Sen anla! Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Sen Anla

Hande Yener - Sen Anla

sen anla yolu yokusa surmek degil sen anla kaderi basina yikmak degil soz baska o yalan baska kollarda ask baska baska,, baska bu uzgunum degilim yorgunum degilim asigim deliyim,, deliyim ben deliyim sen baska baska birinin kollarinda ben baska baska askin yollarinda aaahh baska baska,, baska bu uzgunum degilim yorgunum degilim asigim deliyim,, deliyim ben deliyim
  2. Sende beni anlamassan başka kim anlar?

Sende beni anlamassan başka kim anlar?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Emre aydın-Sen anlarsın

Emre aydın-Sen anlarsın

İNTRO:Bm-Em-G-Bm Bm Em Bugün biraz gerginim yine sesim değişik gelebilir biraz G Bm Ama sen anlarsın bana katlanırsın Bm Em Tuhaf laflar edebilirim seni belki üzebilirim G Bm Ama sen susarsın çünkü beni tanırsın G Öle çabuk kızma derdin hep...
  4. Bir anda sen doluyorum

Bir anda sen doluyorum

Güne başlıyorum; sen... Gramafonda senden kalma bir şarkı. Ben balkondayım. Senin hazırladığın bahçeye Senden kalma ezgilerle yönelmişim. Senin ektiğin çiçeklere seni anlatıyorum. En son senin girmene izin verdiğim yatak odamda Senden kalma bir koku arıyorum, kokluyorum, kokluyorum ; İçime seni çekiyorum Bir anda sen doluyorum. Ben, ben değilim artık! Başka tenlere...
  5. Anime nedir Animenin anlamı

Anime nedir Animenin anlamı

Anime Ne Demekdir Anime'nin Anlamı Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda "anime ne demektir?" diyen misafirimiz ve sizler için anime kelimwesinin anlamını paylaşıyor ve merakları bir nebzede olsun gideriyoruz :) Anime animasyon veya çizgi film anlamına gelen Fransızca kökenli, Japonca bir kelimedir. Animeler, genelde mangaların televizyona ya da sinemaya...

Sayfayı Paylaş