gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kimselere Anlatamayacağım ..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

. . .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Acımın acısından susmuşum
    Ki suskunluğum göklere sığmıyor
    Böyle bir acıyı kimlere nasıl anlatacağım
    Gönül dar geliyor sevgime
    Kafam beynime
    Ah şakaklarım
    Çatlayacağım
    Anladım artık anladım
    Kimselere anlatamayacağım

Aziz Nesin.

Kimselere Anlatamayacağım .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kimseyi tanımıyorum:(

kimseyi tanımıyorum:(

merhaba arkadaşlar.siteyi çok beyendim ve üye oldum ama hiç kimseyi tanımıyorum.adım bahar.izmirde oturuyorum.lütfen sizde kendinizi tanıtın...:cry:
  2. Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

kimsenin ahı kimsede kalmaz kimsenin ahi kimsede kalmaz ahı yerde anlamı dinle Tarif edemedigim bir SIKINTI günlerdir icimde yoklugunmu canimi yakan yoksa varliginmi gözlerimi kapatsam karsimdasin acsam yoklugun sariyor bedenimi... Günlerdir kalbimde bir carpinti durup dururken terleyen avuc iclerim ve her sarkida gözlerimde hazir bekleyen yaslar... Cirpiniyor zavalli kalbim kurtulmak icin...
  3. Kimseye göstermeyecek!

Kimseye göstermeyecek!

Kendisini sevmesemde çocuğunu reklam malzemesi olarak kullanmamasını takdir ettim BABALIĞIN TADINI ÇIKARAN BAYÜLGEN ÇOCUĞU KONUSUNDA ÇOK HASSAS Şirin Ediger ile evliliğinden geçtiğimiz ay dünyaya gelen İstanbul isimli kızı ile ilk defa babalığın tadını çıkaran Okan Bayülgen çocuğu konusunda çok hassas davranıyor. Bebeğinin fotoğraflarını kimseye vermeyeceğinin altını çizen...
  4. kimsenin bilmedikleri

kimsenin bilmedikleri

hiç kimsenin bilmediği oyunlar hiç kimsenin bilmediği hikayeler bilmedikleri hikayeler susma Susman neyi değiştirecek ki?Seni benden ne koparabilecek?Yüreğimin derinliklerine işlenmişim seni konuşmasanda. Ama yok sen yinede susma, duymak istediklerimi söyle yada sus yok hayır, NOLUR SUSMA!!! Suskunum kendime ve sana anlatamadıklarıma, Oysa bu sefer söylediklerin değildi yaralayan...

Sayfayı Paylaş