gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

kimsenin bilmedikleri

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

hiç kimsenin bilmediği oyunlar hiç kimsenin bilmediği hikayeler bilmedikleri hikayeler susma
    Susman neyi değiştirecek ki?Seni benden ne koparabilecek?Yüreğimin derinliklerine işlenmişim seni konuşmasanda. Ama yok sen yinede susma, duymak istediklerimi söyle yada sus
    yok hayır, NOLUR SUSMA!!!

Suskunum kendime ve sana anlatamadıklarıma,
    Oysa bu sefer söylediklerin değildi yaralayan ruhumu..
    Hayatın tüm renklerini ödünç aldığın yüzüne ve gözlerine bile bakmaya cesaret edemediğim,kaçak düşlerle yetiştirdiğim sevdamdı..
    Çünkü gözlerin kayboluşu simgeliyordu benim için, çünkü hayatı ve seni sensizce izliyordum bir köşede insanların arasından..
    Ve bir türlü karar veremiyordum, kır çiçekleri gibi ender,gökyüzündeki bir yıldız kadar çekici güzelliğinin nereden geldiğini..
    Suskunum..
    Oysa bu sefer farklı olmalıydı söylediklerim, Ne kadar çok isterdim bir bilsen,
    Güzel kelimelerden bir buket yapıp,yağmurlarla yıkasam,gökkuşağına sarıp aşkımı katsam..
    Ve birden çıksam karşına.
    Üzgünüm.. Bu sefer farklı değildi söylediklerim.
    Biliyorum ne diyeceğini,
    Susmandan korkuyorum,
    Seni görememekten,
    Sesini duyamamaktan,
    Suskunum sana ve kendime anlatamadıklarıma..
    Oysa bu sefer Söylediklerin değil ruhumu yaralayan..
    Suskunluğun…

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    :clapping:

kimsenin bilmedikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kimseyi tanımıyorum:(

kimseyi tanımıyorum:(

merhaba arkadaşlar.siteyi çok beyendim ve üye oldum ama hiç kimseyi tanımıyorum.adım bahar.izmirde oturuyorum.lütfen sizde kendinizi tanıtın...:cry:
  2. Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

kimsenin ahı kimsede kalmaz kimsenin ahi kimsede kalmaz ahı yerde anlamı dinle Tarif edemedigim bir SIKINTI günlerdir icimde yoklugunmu canimi yakan yoksa varliginmi gözlerimi kapatsam karsimdasin acsam yoklugun sariyor bedenimi... Günlerdir kalbimde bir carpinti durup dururken terleyen avuc iclerim ve her sarkida gözlerimde hazir bekleyen yaslar... Cirpiniyor zavalli kalbim kurtulmak icin...
  3. Kimselere Anlatamayacağım ..

Kimselere Anlatamayacağım ..

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Acımın acısından susmuşum Ki suskunluğum göklere sığmıyor Böyle bir acıyı kimlere nasıl anlatacağım Gönül dar geliyor sevgime Kafam beynime Ah şakaklarım Çatlayacağım Anladım artık anladım Kimselere anlatamayacağım Aziz Nesin.
  4. Kimseye göstermeyecek!

Kimseye göstermeyecek!

Kendisini sevmesemde çocuğunu reklam malzemesi olarak kullanmamasını takdir ettim BABALIĞIN TADINI ÇIKARAN BAYÜLGEN ÇOCUĞU KONUSUNDA ÇOK HASSAS Şirin Ediger ile evliliğinden geçtiğimiz ay dünyaya gelen İstanbul isimli kızı ile ilk defa babalığın tadını çıkaran Okan Bayülgen çocuğu konusunda çok hassas davranıyor. Bebeğinin fotoğraflarını kimseye vermeyeceğinin altını çizen...

Sayfayı Paylaş