gebe
  1. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

kimsesizler hakında yazı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında kayıtsız üye tarafından paylaşıldı.

kimsesizler hakkında uzun değil sece açıklayıcı güzel bir yazı istiyorum

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Kimsesizler toplumsal bir kategori olarak sosyal ekonomik durumları tamamen bilinmeyen sosyal gurupların başında gelmektedir
    yalniz, kimi kimsesi olmayan ve de muhtemelen sahipsiz

kimsesizler hakında yazı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kimsesizlerin duasi.

kimsesizlerin duasi.

kimsesizlerin duasi.. Minik minik adimlar atar iken ben, bir elimden babam tuttu bir elimden annem.. Rabbim hep sev onlari ayirma rahmetinden, mahrum etme merhametinden.. Rabbim hep sev onlari ayirma cennetinden, cennetdede birbirimizden Simdi onlar uzakta ben uzaktayim, Allahim sen her kuluna hep en yakinsin.. Rabbim hep sev onlari ayirma rahmetinden, mahrum etme merhametinden.. Rabbim...
  2. Hakim

Hakim

Adaletle hütmeden bir kadı olduğunu görmek iş ve mesleğinde insaf ve merhamet ölçülerini muhafaza etmeye, Adil ve ehil insanları şahit olarak dinleyen hakim, insanı kurtuluşa götürecek gerçek doğrulara, Ayak takımını ve alelade insanları şahit olarak dinnleyen yargıç, rüşvet yiyen, zalim hakime, Hakim bazen, gerçek adaletin tecelli edeceği 'hesap günü'ne delalet eder.Rüyasinda hakim görmek...
  3. Fikri Haklar

Fikri Haklar

Fikri Haklar Şahısların zeka düşünce ve yaratıcılık kısacası fikir ürünleri üzerindeki haklarıdır.Eser sahibinin eseri üzerinde fikri hakkının mali ve manevi yönü vardır. B)Şahıs Varlığı Hakları: Değeri para ile ölçülemeyen şahsın manevi dünyasına ilişkin olan haklardır.Bunların başında şahsiyet (kişilik )hakkı gelir.Şahıs varlığı hakları kural olarak...
  4. kimsesizler

kimsesizler

kimsesizler resimleri Arkadaşlar yardıma muhtaç olan insanlara karınca kararınca yardım edelim Acılar paylaşıldıkça azalır. · Küçük yardımlar büyük işler görür
  5. Sevgiyi hak edecek insanı bulmak üzerine güzel bir yazı

Sevgiyi hak edecek insanı bulmak üzerine güzel bir yazı

SEVGİYİ HAK EDECEK İNSANI BULMAK Kadın her sabah olduğu gibi o günde beyaz değneği ve el yardımı ile otobüse binmişti. Şoför: " - Soldan üçüncü sıra boş hanımefendi,.." dedi.Kadın 32 yaşında güzel bir bayandı ve eşi oldukça yakışıklı bir deniz subayı idi. Bundan bir kaç ay önce yanlış bir teşhis sonucu gerçekleştirilen ameliyatla gözlerini kaybetmişti Genç kadın ve asla...

Sayfayı Paylaş