gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Kimseye göstermeyecek!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Kendisini sevmesemde çocuğunu reklam malzemesi olarak kullanmamasını takdir ettim

BABALIĞIN TADINI ÇIKARAN BAYÜLGEN ÇOCUĞU KONUSUNDA ÇOK HASSAS

Şirin Ediger ile evliliğinden geçtiğimiz ay dünyaya gelen İstanbul isimli kızı ile ilk defa babalığın tadını çıkaran Okan Bayülgen çocuğu konusunda çok hassas davranıyor. Bebeğinin fotoğraflarını kimseye vermeyeceğinin altını çizen Bayülgen, “Hiçbir şekilde çocuğumun fotoğrafını izinsiz, o izin verecek yaşa gelinceye kadar yayınlamayacağım. Zaten bana kendi şöhretim fazla geliyor, bir de çocuğun fotoğrafına hiç ihtiyacım yok. Çocuğum ne zaman gazeteye çıkmak isterse o zaman çıkacak. O bir birey, bir vatandaş, buna kendisi karar verecek. Gerekirse mahkemeden tedbir kararı çıkartırım. Şu anda küçük ve narin bir vücuttan bahsediyoruz. Ama ne annesi ne ben çocuğumun izni olmadan fotoğrafının yayınlanmasını tercih etmiyoruz. Çocuğumuzu sokağa çıkarırken de ona göre yerler tercih ediyoruz. Yani fotoğrafın çekilemeyeceği yerlere gidiyoruz. Çünkü şu anda çocuğumuzdan bu izni alabilecek durumda değiliz. İzin alabileceğimiz zaman gelene kadar da onu korumak zorundayız” dedi.

Bu konuda görüşüne başvurulan avukat Aydın Kurban “Umuma açık yerlerde ünlü kişilerin çocuklarıyla birlikte görüntülenmesinde basın kanunu kapsamında hukuka aykırılık yoktur. Ancak yine de kişi gerekçelerini doğru şekilde sunarak çocuğunun hiçbir şekilde resimlenmemesi yönünde tedbir kararı talep edebilir” dedi.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay kizlarinin ismi ISTANBULmu ?? :D:D:D:D
    yaw bunu baskasi yapsa, okanin dilinden düsmezdi :D:D:D

Neyse , allah anali babali büyütsün...:)

3. ırma

ırma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gösterse ne olcak çocugunun incilerimi dökülecekmiş töbe töbe

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Aman göztermesin zaten çok da meraklıydık :seker:

Kimseye göstermeyecek! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kimseyi tanımıyorum:(

kimseyi tanımıyorum:(

merhaba arkadaşlar.siteyi çok beyendim ve üye oldum ama hiç kimseyi tanımıyorum.adım bahar.izmirde oturuyorum.lütfen sizde kendinizi tanıtın...:cry:
  2. Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

kimsenin ahı kimsede kalmaz kimsenin ahi kimsede kalmaz ahı yerde anlamı dinle Tarif edemedigim bir SIKINTI günlerdir icimde yoklugunmu canimi yakan yoksa varliginmi gözlerimi kapatsam karsimdasin acsam yoklugun sariyor bedenimi... Günlerdir kalbimde bir carpinti durup dururken terleyen avuc iclerim ve her sarkida gözlerimde hazir bekleyen yaslar... Cirpiniyor zavalli kalbim kurtulmak icin...
  3. Kimselere Anlatamayacağım ..

Kimselere Anlatamayacağım ..

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Acımın acısından susmuşum Ki suskunluğum göklere sığmıyor Böyle bir acıyı kimlere nasıl anlatacağım Gönül dar geliyor sevgime Kafam beynime Ah şakaklarım Çatlayacağım Anladım artık anladım Kimselere anlatamayacağım Aziz Nesin.
  4. kimsenin bilmedikleri

kimsenin bilmedikleri

hiç kimsenin bilmediği oyunlar hiç kimsenin bilmediği hikayeler bilmedikleri hikayeler susma Susman neyi değiştirecek ki?Seni benden ne koparabilecek?Yüreğimin derinliklerine işlenmişim seni konuşmasanda. Ama yok sen yinede susma, duymak istediklerimi söyle yada sus yok hayır, NOLUR SUSMA!!! Suskunum kendime ve sana anlatamadıklarıma, Oysa bu sefer söylediklerin değildi yaralayan...

Sayfayı Paylaş