gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kimyasal gebelik nedir neden olur ve bunu yaşayanlar ne yapmalı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım geçen ay ben kimyasal gebelik yaşadım. Peki kimyasal gebelik neden oluyor bunun yememizle yada içmemizle alakalı bir durumu var mı nelere dikkat etmem gerekiyor bir daha kimyasal gebelik geçirmemek için ? Bu konuda başından kimyasal gebelik geçmiş arkadaşlarımızdan tavsiye almayı çok isterim. Tşk.

Kimyasal gebelik nedir neden olur ve bunu yaşayanlar ne yapmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimyasal gebelik nedir?

Kimyasal gebelik nedir?

kimyasal gebelik kimyasal gebelik belirtileri nedir sonrası hamilelik sonrası adet Kimyasal gebelik hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sizlere aktarıyorum kimyasal gebelik nedir ve ne şekilde oluşur buyrun arkadaşlar Kimyasal gebelik, normal bir gebelik olmayıp, döllenen yumurtanın sağlıklı bir embriyo gelişimi ile devam edememesi ve gebeliğin sadece laboratuar tetkikleri ve gebelik...
  2. Sessiz düşük kimyasal gebelik nedir?

Sessiz düşük kimyasal gebelik nedir?

bu konu;kimyasal gebelik,kimyasal hamilelik hakkında bilgiler vermektedir Kimyasal gebelik normal bir gebelik olmayıp,döllenen yumurtanın sağlıklı bir embriyo gelişimi ile devam edememsi ve gebeliğin sadece gebelik testleriyle tespit edilmesidir Kimyasal gebeliği hekimler sessiz düşük olarak ta isimlendirmektedir.Kısacası döllenme olur,fakat rahim içine yerleşemez.Ve sessizce adet...
  3. Kimyasal gebelik neden olur?

Kimyasal gebelik neden olur?

Sayfamıza sağlıksız gebelik geçiren bayanlar tarafından sık sorulan sorulardan biride kimyasal gebelik nedir,kimyasal gebelik geçirdim nedeni nedir ?Kimyasal gebelik, normal bir gebelik olmayıp, döllenen yumurtanın sağlıklı bir embriyo gelişimi ile devam edememesi sonucu olur.Kimyasal gebelik hamilelik sürecinin tüm testler sonucu pozitif çıkması ancak ilerlemeden kendi kendine hamileliğin...
  4. Gebelikte kanaması olanlar ne yapmalı?

Gebelikte kanaması olanlar ne yapmalı?

Kanamanın gerçek nedenleri konusunda bilgi sahibi olursanız bu konuda doktorunuzla birlikte daha sağlıklı sonuç elde edebilirsiniz. Gebeliğin ilk üç ayında meydana gelen kanamalar rahim kanamaları her zaman ciddi sorunların belirtisi olmayabilir.Ancak gebeliğin 2. ve 3. trimesterlerin de oluşan kanamalar ciddi bir komplikasyonun işareti olabilir.Gebelikte kanama bir takım nedenlerden...
  5. Dış gebelik  yaşayanlar bunu nasıl anladınız ?

Dış gebelik yaşayanlar bunu nasıl anladınız ?

Dış gebelik, döllenmiş yumurtanın rahim içi yerine rahim dışında herhangi bir dokuya tutunup yerleşmesidir.Normal koşullarda gebelik embriyonun rahim tabakasının içinde ve arka duvara yerleşmesiyle oluşur. Dış gebelikte ise, durum tam tersidir. Döllenme yani tüplerde gerçekleşir. Belirtileri tıpkı normal gebelik gibi seyretmektedir bu yüzden teşhisi hemen yapılamaz.Peki dış gebeliğin...

Sayfayı Paylaş