gebe
  1. bebekistiyom

bebekistiyom Forum Okuru

kimyasal gebelik yaşayanlar.

Konu, 'Gebelik' kısmında bebekistiyom tarafından paylaşıldı.

kimyasal gebelik yaşayanlar kızlar ben 1 tane 8 haftalıkken düşük yaptım,bir kere de kimyasal gebelik yaşadım.şimdi de çatlatma iğnesi oldum.adetim 2 gün geçti ama göğüslerimdeki şişlik indi sanki.sizce bu durum neyi gösteriyor

kimyasal gebelik yaşayanlar. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimyasal gebelik nedir?

Kimyasal gebelik nedir?

kimyasal gebelik kimyasal gebelik belirtileri nedir sonrası hamilelik sonrası adet Kimyasal gebelik hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sizlere aktarıyorum kimyasal gebelik nedir ve ne şekilde oluşur buyrun arkadaşlar Kimyasal gebelik, normal bir gebelik olmayıp, döllenen yumurtanın sağlıklı bir embriyo gelişimi ile devam edememesi ve gebeliğin sadece laboratuar tetkikleri ve gebelik...
  2. Kimyasal gebelik nedir neden olur ve bunu yaşayanlar ne yapmalı ?

Kimyasal gebelik nedir neden olur ve bunu yaşayanlar ne yapmalı ?

Arkadaşlarım geçen ay ben kimyasal gebelik yaşadım. Peki kimyasal gebelik neden oluyor bunun yememizle yada içmemizle alakalı bir durumu var mı nelere dikkat etmem gerekiyor bir daha kimyasal gebelik geçirmemek için ? Bu konuda başından kimyasal gebelik geçmiş arkadaşlarımızdan tavsiye almayı çok isterim. Tşk.
  3. Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşayanlar

Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşayanlar

mol gebeliği nedir,mol gebeliğinin belirtileri,üzüm gebeliği nedir,üzüm gebeliğinin belirtileri,mol gebeliğinin tedavisi,mol gebeliği hakkında bilgiler Mol gebeliği halk arasında üzüm gebeliğe olarak isimlendirilmiştir. Mol gebeliği genetik olarak gebelik döneminde ortaya çıkan sağlıklı bir gelişim olmadığı ve rahim içinde üzüm tanesine benzer birçok sayıda şişmiş olan vezikül denen...
  4. kimyasal gebelik yaşayanların paylaşım alanı

kimyasal gebelik yaşayanların paylaşım alanı

2 defadır ne yazıkki kimyasal gebelik yaşıyorum inanılmaz psikolojim bozuldu diyebilirim benim gibi kimyasal gebelik yaşayanlar varsa deneyim ve duygularını burada paylaşabiliriz
  5. Kimyasal gebelik neden olur?

Kimyasal gebelik neden olur?

Sayfamıza sağlıksız gebelik geçiren bayanlar tarafından sık sorulan sorulardan biride kimyasal gebelik nedir,kimyasal gebelik geçirdim nedeni nedir ?Kimyasal gebelik, normal bir gebelik olmayıp, döllenen yumurtanın sağlıklı bir embriyo gelişimi ile devam edememesi sonucu olur.Kimyasal gebelik hamilelik sürecinin tüm testler sonucu pozitif çıkması ancak ilerlemeden kendi kendine hamileliğin...

Sayfayı Paylaş