gebe
  1. hayalimsim meleğim

hayalimsim meleğim Forum Okuru

kimyasal gebelik yaşayanların paylaşım alanı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında hayalimsim meleğim tarafından paylaşıldı.

2 defadır ne yazıkki kimyasal gebelik yaşıyorum inanılmaz psikolojim bozuldu diyebilirim benim gibi kimyasal gebelik yaşayanlar varsa deneyim ve duygularını burada paylaşabiliriz

2. denizlilisrsy

denizlilisrsy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben varım benimde senin gibi dünyam alt üst oldu şimdiyse ne yapacağımı bilmez halde dolaşıyorum genetik tahlili trombofili paneli yaptırmayı düşünüyorum bakalım kanamam bitsinde bi
    zaten aşılamayla olmuştu onada sahip çıkamadım :(

kimyasal gebelik yaşayanların paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayınvalidesiyle birlikte yaşayan meleklerimizin paylaşım alanı

Kayınvalidesiyle birlikte yaşayan meleklerimizin paylaşım alanı

Evet arkadaşlar bakalım hangi meleklerimiz kayınvalidesiyle birlikte yaşıyor ve aynı evi paylaşıyorlar. Bu durumdan memnuniyetinizi yada memnuniyetsizliğinizi dile getirebilir,birbirlerimizin deneyimlerinden faydalanabilir,hatta birbirimize fikir danışarak birbirimize destek verip güzel paylaşımlarda bulunabiliriz.:) Bakalım hangi meleklerimiz kayınvalidesiyle aynı evi paylaşıp,aynı havayı...
  2. aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapan arkadaşlar aşılama da hangi ilaçları kullandınız . kaç ayda hamile kaldınız paylaşalım
  3. Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların yorumları paylaşım alanı

Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların yorumları paylaşım alanı

Değerli Melekler kan pıhtılaşması sorunu nedeniyle düşük yaşayan değerli meleklerimizin paylaşım alanını oluşturuyoruz. Bu durumdan nasıl kurtuldunuz ? Hangi doktora gittiniz, hangi ilaçları kullandınız ? Hangi şehirdeki hangi doktoru ya da hastahaneyi tavsiye ediyorsunuz bu bölümden düşük yaşayanların tamamı gerekli paylaşımlarını yapabilirler. Unutmayın yazacağınız bir yorum ve bir katkı...
  4. Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için...
  5. ikiz gebelik yaşayanların paylaşım alanı

ikiz gebelik yaşayanların paylaşım alanı

selam melekler aranızda şu anda ve daha önce ikiz gebelik yaşayanlar varsa tecrübelerini benimle paylaşabilirmi bende 5 aylık ikiz bebişlere hamileyim deneyimlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş