Kına Gecem için Öneriler

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Kına Gecem için Öneriler
kına gecesi için değişik fikirler kına gecesi için ilginç fikirler kina fikirleri ilginç taçları
Arkadaşlar önümüzdeki ay düğün tarihim belli olacak. Ben yaz düğünü olsun istiyorum ama kısmet herşey..
Şimdiden başladım çalışmalara .. Sizde aklınıza gelecek değişik fikirleri lütfen benimle paylaşın..

Öncelikle Kına Gecesi günü kendimde beyaz, diğer kızlarda kırmızı olmak üzere taçlar hazırlatacağım..

194704d3ac0d4e5b50.jpg

Sonra Kına yakıldıktan sonra avuç içlerine güller düşündüm..

194704d3ac0d4f2a55.jpg

Birde hint kınası tavsiye eden arkadaşlarım var..

194704d3ac0d50a772.jpg

Aklıma gelen şimdilik bunlar.. Paylaşımlarınızı bekliyorum;)

Bence Aşk-ı Memnu'daki Nihal'in kına gecesindeki gibi yapabilirsin handancım.:) Sende kırmızı tüllü güllü taç konuklarda beyaz daha hoş durur. Bi de eşinin maskesi diğer tüm kızlarda.:D Ben çok sevmiştim o görüntüyü.

Handanım şekilli kına çıkaran eldivenler var satılıyor tatlım isteğe bağlı olarak şeklini alabilirsin.Hamam da bir eğlence aslında hiçte fena olmaz.Bir de kına gecesinde yöresel giysiler benim çok hoşuma gider.Mesela bizim yakın bir arkadaşın kınasında gelinle damat önceden normal abiye şeklinde giyinmişlerdi kına yakmaya yakın ikiside gidip yöresel kıyafetler giyip halk oyunları oynadılar ve harika bir görüntü olmuştu:)

Ben taç felan hiç düşünmedim kızlar banada fikir verin. Benimde düğünüm tam olarak almanyada olacağı için türkiyede düğün günü önce gelinlik giyeceğim sonra bindallı.Değişik fikirleriniz var mıı?????????

Handan abla kina tepsisini unutma ve bizim buralarda kina geline yakilir misafirlerede kücük posetler halinda kuru kina dagtilir Google dayiya sordum ve bi iki birsey önerdi bak bakalim begenecekmisin :)

115794d3c5ff6d7dca.jpg
Arka tarafinda miknatis varmis, yani misafirlerin bunlari atmayip evlerinde Buzdolabine vs. asabilir

115794d3c6091d8262.jpg
buda yeni nesil Kina kutulari :)

Umarim biraz olsun yardimci olabilmisimdir

Handanım şekilli kına çıkaran eldivenler var satılıyor tatlım isteğe bağlı olarak şeklini alabilirsin.Hamam da bir eğlence aslında hiçte fena olmaz.Bir de kına gecesinde yöresel giysiler benim çok hoşuma gider.Mesela bizim yakın bir arkadaşın kınasında gelinle damat önceden normal abiye şeklinde giyinmişlerdi kına yakmaya yakın ikiside gidip yöresel kıyafetler giyip halk oyunları oynadılar ve harika bir görüntü olmuştu:)

Hamam düşünmemiştim bak. Süper olur bu. Teşekürler adminim.. Kına zamanı benim kardeşimde bindallı giyip gelmişti.)

Handan abla kina tepsisini unutma ve bizim buralarda kina geline yakilir misafirlerede kücük posetler halinda kuru kina dagtilir Google dayiya sordum ve bi iki birsey önerdi bak bakalim begenecekmisin :)

115794d3c5ff6d7dca.jpg
Arka tarafinda miknatis varmis, yani misafirlerin bunlari atmayip evlerinde Buzdolabine vs. asabilir

115794d3c6091d8262.jpg
buda yeni nesil Kina kutulari :)

Umarim biraz olsun yardimci olabilmisimdir

Ben buralardan güzel işler çıkararım canım. Çok sağol gerçekten.)

soda şişelerini aleminyum folyo ile kaplayarak şişmanlaşan kısmına çiçek takıp ağız kısmına mumları takablirsiniz mum tutanlar hem kolay tutar hemde şık görünür bu arada şekilli kına yakmak için olan şekilleri nerden alabiliriz internette satan yer varmı

Geri