Kına Gecem için Öneriler

canım ben kendi kına gecemde bunu yaptırmıştım internetten beğenmiştim belki sende istersin kına yakılmadan öncesinde kızlarla oynadık ve sonra gülleri dağıttık herkese -canlı gül her gülün dibine nazar boncuğu ve eşimle benim adımın yazılı olduğu kağıtlar takılmıştı- dağıtıktan sonrada pasta kesmiştik :)
kina.jpg

bak bide bunu gördüm internette kına güllerini böyle şekerle dağıtmışlar cam şekerliklerde bence çok güzel ama beğeni senin canım :D

543456776.JPG

Son düzenleme:
kizlar, topic sessiz kalmis, ama resimler ve fikirler cok hosuma gitti. benimde bir kac ay icinde kinam var, ne yapsam diye düsünüyorum. Yazmaya devam edin lutfen!!!

Kına gecesi hazırlıkları çok keyifli oluyor.taç konusunda bende hemikirim seninki kırmızı misafirlerin beyaz çok güzel oluyor bende kınamda şekilli kına stickerlarından almıştım.kına tepsimi farklı dizayn etmiştim bir araya buraya yüklerim herkes çok beğenmişti bakır bir tapsi kınayı koymak içinde hamam tası kenarına dört tane kırmızı mum ve bembeyaz çiçekler ve süslü küçük kınalarla gelin kına tepsisi hazırladım insanlarada kınalarını o tepside ikram ettim bide çerezler için özel yaldızlı keseler var.Ekstradan istersen de yakın olan üç arkadaşına çok güzel fincan şeklinde mumluklar var onlara hediye edebilirsin kınandan sonra hatıra olarak saklıyorlar bunlarda benim önerilerim

Geri