gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kına Gecemde Hürrem Oluyorum :)

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hürrem kına kıyafeti hürrem sultan kıyafetleri nerede satılır kıyafetleri nerede satılır elbise modelleri

Meleklerim kına kıyafetlerimi Eskişehire gittim kına gecem için yöresel bizde Sarka denilen yöresel kıyafetlerden aldım geldim. İlk önce giyeceğim hafif kabarık gibi hani şu Hürrem Sultanın giydiklerinden.. Boşuna demiyorum Hürrem olacağım diye.

İikinci giyeceğim Hürrem kadar farklı olacak insanlar şaşıracak alışılanın dışına çıktım ve siyah kadifeden üstü sarı sim kabartma boyalı (sırmalı gıbı) komple el boyaması tam dar üstüme komple oturan sırt dekolteli arka etek kısmı kuyruklu ve komple yine kabartma boyama:)

Gelinlik ayakkabımı almıştım fakat Hürrem modelinin altına kullanıcam yenisini aldım dün kırık beyaz ucu hafif açık, platform topuk ve çok hafif simli gibi..

Evet hanımlar bunlar görmek için 20 gün kadar bekleyeceksiniz maalesef:)

Düğün sonrasında hepsini, evimi, eşyalarımı, düğün fotograflarımdan bazılarını, hatta düğün mekanını bile teker teker paylaşacağım sizlerle:)

elfce, EnCey, sinemtugra ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    merakla bekleyom valla :D:D buara da herşeyimi paylaşacan kıs en ince ayrıntısına kadarmı aboww wışş kelee hahahahaha

elfce ve ßeLeN bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ooo elbiseyi merak ettim umarım her şey gönlünce olur:)Tüm ayrıntıları resimlerle bekliyoruz

CeMoŞ ve ßeLeN bunu beğendi.
  4. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Hemen hemen hemen hemen resimleri bekliyorum Belencim ..

ßeLeN bunu beğendi.
  5. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    sonra da kanuni ile halvete hemi hahaha

elfce, sinemtugra ve ebru58 bunu beğendi.
  6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İvet her resimlerimi her bişeyimi her şeyimi :D:D paylaşmam gereken herşeyimi :):)

Elbisemi bu arada halam dikip boyuyor :D Gelinlik, nişanlık vs. butiği var canım halam ya nasıl güzide bir parça dikmiş benim için :)

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    aaa çok ayıp ded.. :D:D

Şaka bi yana elbiseyi görünce oda dalga geçti mehter takımı ile gelelim biz seni almaya didi bana hahaha hahaha sultan kıyafeti giy oldu olcak didim bende:D:D

8. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    nesi ayıp kına yapılıyor arkası düğün ,sonrası ne olacak kardeş kardeş uyunacak mı hahaha
    ALLAH mutluluğunuzu daim etsin inş.sen benim şom ağzıma bakma hahaha

ßeLeN bunu beğendi.
  9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Amin inş. Allah'm utandırmasın inş.

10. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Ne şanslısın Belencim, nadide parçalar dkiliyor, sultan gibi düğün yapıcaksın vallah özendirdin beni yaaa.. :)

sinemtugra bunu beğendi.
  11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ah be lalem önemli olan evlendikten sonra sultanlar gibi yaşamak. Allah hepimize nasip eder inş. öyle bir hayat.

12. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

hayırlı olsun cnm merakla beklıyoruz:))

ßeLeN bunu beğendi.
  13. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Merakla bekliyenlerdenim bende canım

14. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle çok haklısın Belenim, Amin inşallah Allahım her bayana Sultanlar gibi yaşayabileceği evilikler nasip etsin... :)

15. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Mutluluklar diliyorum Belencim.... Eminim çok güzel olacaksın ;)

ßeLeN bunu beğendi.
Kına Gecemde Hürrem Oluyorum :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Zehir Oluyor Geceler

Ebru Yaşar - Zehir Oluyor Geceler

Aklımda her halin seni çok özlüyorum Silinmez silinmeyecek izlerin derin Ateşe atma tanlız bırakma Seninle dolu bu kalbi unutma(2) Zehir oluyor geceler inan uyuyamıyorum Sabahlar ışık saçmıyor şuan inan ağlıyorum Seni çok seni çok seni çok seviyorum(2) Kopamam senden aşkımdan sevgilimden Bir allahım var inan ki bir de sen Ateşe atma yanlız bırakma Seninle dolu bu kalbi unutma Zehir oluyor...
  2. hürrem sultan kimdir?

hürrem sultan kimdir?

hürrem sultan kimdir hürrem sultanın kıyafetleri sultan kıyafetleri nereli hurrem nereli Kanuni Sultan Süleyman'ın eşi ve Osmanlı tarihinde önemli roller oynamış bir sultandır. Bir Osmanlı padişahıyla nikahla evlenmiş tek kadın olarak bilinir. Leh asıllı Yahudi bir ailede doğan Hürrem Sultan'ın asıl adı Roxelanne'dı (Alexandra Lisowska). Güzelliği nedeniyle küçük yaşta 1520 tarihinde...
  3. Hürrem Sultan Kimdir

Hürrem Sultan Kimdir

hurrem sultan kimdir hürrem sultan kimdir hürrem gercek resmi hürremin hayatı Kanuni ile Hürrem'in aşkı hep konuşulmuştur ama son zamanlarda Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yeniden gündeme oturdu Kanuni-Hürrem aşkı...Peki kimdir bu Hürrem Sultan ? Hürrem Sultan, (1506 – 1558) Kötü ruhundan, entrikalarından bahsederler. Muhteşem Kanuni Sultan Süleyman’ı büyüledi, avcunun içine aldı, diye...
  4. Muhteşem Yüzyıl Hürrem kimdir hayatı ?

Muhteşem Yüzyıl Hürrem kimdir hayatı ?

hürrem kim hürrem sultanın resmi muhteşem yüzyıl kim muhteşem yüzyıldaki Konuyu açmadan önce arkadaşlarım, Tarihteki Hürrem Sultana bir göz atalım isterseniz. Hürrem Sultan; Doğumu: 1506 - Ölümü: 1558 Doğum adı: Aleksandra Lisowska, Avrupa'da Roxelana olarak bilinir) Osmanlı padişahı I. Süleyman'ın (Kanuni Sultan Süleyman) eşi ve sonraki padişah II. Selim'in annesidir. Bir Osmanlı...
  5. Hürrem Sultan kimdir biyografisi

Hürrem Sultan kimdir biyografisi

Hürrem Sultan Hürrem Sultan cayır cayır yansın mahidevran en azından türktü ve müslümandı diyen üyeye bişey söylemek istiyorum ilk olarak sen o dönemde yaşamadın ve o dönemdeki saray entrikalarını bilmiyosun.İkinci olarakta mahidevran sultan türk değil tam bilmiyorum ama galiba polonyalı filan ve hürrem gibi sonradan müslüman oldu.Ayrıca insanlıkları yerine dinleri ve ırklarıyla yargılamak...

Sayfayı Paylaş