kına gecesi giyimleri

Konu, 'Örf ve Adetlerimiz' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

1. renesme

renesme Aktif Üye

şüphesiz her genç kızın düğünden önce isteyeceği kına gecesi.kına gecelerinde adetlerimiz gereği bindalık giyilir.giyilen bindallıkların hepsi aynı modeldir.şimdi 2012 bindallık modası osmanlı motifleriyle.

kına gecesi giyimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kına Gecesi

kına gecesi şarkıları kına yakılırken söylenen türküler yakılırken söylenen şarkılar gecesinde şarkılar karadeniz gecesi Kına Gecesi: Kına gecesi, düğünden önceki gece yapılır. Kına yakılırken, gelin adayının yüzü kırmızı bir örtüyle kapatılır, kınayı yakacak kişi damat adayının bir yakını olur. Kız kınayı eline yaktırmadan önce, kaynanadan türkü söylemesini ister. Bu istek gelin tarafından...
  2. Yöresel kına gecesi kıyafetleri

kına gecesi kıyafetleri yöresel kına kıyafetleri yöresel gecesi 2009 bursa
  3. Kına Gecesi İçin Makyajlar

kına gecesi saç modelleri kına gecesi makyajı Kına Gecesi İçin Makyajlar Hintli kadınların düğün günlerine ait kıyafetleri bazı açılardan bizim kına gecelerimize benziyor. Ayrıca ten ve göz renkleri bizim kültürümüze daha yakın. Dolayısıyla bu makjay örneklerinin faydalı olacağını düşündüm..
  4. Demet Akalın'ın Kına Gecesi

kuruyemiş keseleri al jamal kına gecesi fiyat demet akalın kına gecesi organizasyonu al jamal fiyatları Demet AKalın bugün ikinci kez evleniyor ve düğün öncesi kına gecesi yapmış...Allah mes ut etsin diyelim bizde:tik: DEMET AKALIN 22 OCAK'TA DÜĞÜNLERİ ÖNCESİNDE DÜN AKŞAM AL JAMAL’DE MUHTEŞEM BİR KINA GECESİ YAPTI. Demet’in yakın dostları bu mutlu gününde kendisini yalnız...
  5. Kına Gecesi Ağıtları

Kına Gecesi Ağıtları arıyorum kardeşimin kınasında söyleyecez de ama sizden fikir istiyorum paylaşırsanız Kına Gecesi Ağıtlarını çok iyi olur

Sayfayı Paylaş