gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Kına Gecesi İçin Makyajlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

kına gecesi saç modelleri kına gecesi makyajı
    Kına Gecesi İçin Makyajlar

Hintli kadınların düğün günlerine ait kıyafetleri bazı açılardan bizim kına gecelerimize benziyor. Ayrıca ten ve göz renkleri bizim kültürümüze daha yakın. Dolayısıyla bu makjay örneklerinin faydalı olacağını düşündüm..

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller ya hem makyajları hemde takı ve kıyafetleri bayılırım ben böyle büyük takılara

Kına Gecesi İçin Makyajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kına Gecesi İçin Bindallı Modelleri

Kına Gecesi İçin Bindallı Modelleri

bindallı modelleri bindallı bindalli modelleri kına gecesi kına gecesi için sizlere kapalılar ve açık kızlarımız için harika kaftan modelli bindallı modellerini sunuyoruz. Konumuzun altında bu bindallı modellerini bulacağınız adresi ve telefonu da sizlere sunuyoruz. Dilerseniz bindallı kaftan modellerinin satın alımı için bu firma ile görüşebilirsiniz meleklerim. Yurt...
  2. kına gecesi için bindallı modelleri harikaa

kına gecesi için bindallı modelleri harikaa

bindallı modelleri bindallı ankara modelleri 2009 ankara fiyatları bindallı modelleri, kıyafetleri, elbiseleri, kınalık, yeni modelleri, çeşitleri, 2011 Kına gecenizde tuvalet yerine bindallı modellerden birini giymek isterseniz şayet, size bu modellerden önerebiliriz Melek'ler:) Çok şıklar değil mi :)
  3. Kına Gecesi

Kına Gecesi

kına gecesi şarkıları kına yakılırken söylenen türküler yakılırken söylenen şarkılar gecesinde şarkılar karadeniz gecesi Kına Gecesi: Kına gecesi, düğünden önceki gece yapılır. Kına yakılırken, gelin adayının yüzü kırmızı bir örtüyle kapatılır, kınayı yakacak kişi damat adayının bir yakını olur. Kız kınayı eline yaktırmadan önce, kaynanadan türkü söylemesini ister. Bu istek gelin tarafından...
  4. Kına Gecesi Ağıtları

Kına Gecesi Ağıtları

Kına Gecesi Ağıtları arıyorum kardeşimin kınasında söyleyecez de ama sizden fikir istiyorum paylaşırsanız Kına Gecesi Ağıtlarını çok iyi olur
  5. Kına Gecesi İçin Muhteşem Saçlar 2013 Modelleri

Kına Gecesi İçin Muhteşem Saçlar 2013 Modelleri

Bu konu; Kına Gecesi İçin Muhteşem Saçlar 2013 Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, evliliğe adım atmaya biraz daha yaklaştığınız kına geceleri unutulmaz olur. Kah gülüp kah ağladığınız o gecede yine gecenin bir numaralı yıldızı siz olmalısınız. Bunun için de ister hoş bir abiye, gece kıyafeti ya da bindallı ne seçerseniz seçin, uygun makyajla birlikte seç.eceğiniz saç...

Sayfayı Paylaş