gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kina gecesi icin sepetler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

kına gecesi için gerekenler kına için gerekenler mekanları yapılacak mekanlar kınada yapılması [​IMG]

Kina gecesi icin sepetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kina Gecesi

Kina Gecesi

Kına gecesi bize ninelerimizden kalma bir gelenektir. Özellikle Anadolu da genç kızların hepsine evlenmeden birkaç gün önce kına gecesi düzenlenir. Bu kına geceleri daha folklorik ve geleneksel geçer, ama sizin ki illa öyle olmak zorunda değil. İşte size kına geceniz için alternatif birkaç alternatif öneri... İsterseniz bizim seçeneklerimizden birini seçin, ya da birkaç seçeneği birleştirin;...
  2. kina

kina

rüyada kına yakmak rüyada kına gecesi gecesi görmek gecesini görmek gecesinin olduğunu Kına Zinet eşyasına, mal ve yeteneğe, Kına ve boya kadınlar için sevinç, ferahlık ve güzel elbiseye, Kadının eline kına yakması kocasından göreceği iyiliğe, kınanın tutmadığını görmesi kocasının sevgisini açığa vurmamasına, ele yaktığı kınanın nakışlarının boozularak karıştığını görmek çocuklar yüzünden...
  3. Evlilik hazırlığı içinde olanlar için kına sepetleri

Evlilik hazırlığı içinde olanlar için kına sepetleri

Evlenecek olan ve evlilik hazırlığında olan arkadaşlarım için birkaç kına sepeti...
  4. Kına Gecesi İçin Makyajlar

Kına Gecesi İçin Makyajlar

kına gecesi saç modelleri kına gecesi makyajı Kına Gecesi İçin Makyajlar Hintli kadınların düğün günlerine ait kıyafetleri bazı açılardan bizim kına gecelerimize benziyor. Ayrıca ten ve göz renkleri bizim kültürümüze daha yakın. Dolayısıyla bu makjay örneklerinin faydalı olacağını düşündüm..

Sayfayı Paylaş