gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kına gecesinde dağıtmalık kına paketleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kına paketleri kina paketleri kına gecesinde ne dağıtılır kınada ne dağıtılır kina Kına gecesinin vazgeçilmezi tabiki kınalar .. [​IMG]
    gelinimize kına yakılıcak;

ve kına paketleri süslenip püslenip gelen misafirlere dağıtılacak melişler..
    bende sizlere ordan burdan derlediğim kına paketlerini sunmak istiyorum..

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    benimkilerde buna benziyordu

Kına gecesinde dağıtmalık kına paketleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kına Gecesinde çalınacak müzikler

Kına Gecesinde çalınacak müzikler

Kına Gecesi Düğünden bir gece önce geLin kızın evinde tertip ediLen ve bir sürü kadının önce hüngür hüngür ağLadıkLarı , beş dakika sonra deLirircesine göbek attıkLarı şizofrenik bir atraksiyondur. * Bir tezatLar gecesidir bu gece.KadınLarın ne derece çıLdırabiLdikLerine şahit oLabiLeceğiniz bir gecedir.Kişi başına düşen gözyaşı ve kahkaha miktarı eşittir.GeLin aynı anda hem ağLatıLmaya...
  2. Yeniden kına geceleri çıkışta

Yeniden kına geceleri çıkışta

kına gecesi türküleri gizem engin kına kıyafeti kınada giyilebilecek kıyafetler gecesinde giyilecek kıyafetler gecesi kıyafetleri fiyatları Özellikle sosyete kesimlerde kına gecesı yerıni bekarlıga veda partısı yada barda pavyonda , cafelerde dans eslıgınde eglenceye bırakmıstı .. fakat son bır kac yıldır bu eskı haline yenıden döndu ve kına gecelerı yapılmaya başlandı melişler.. Son...
  3. Kına Gecem için Öneriler

Kına Gecem için Öneriler

kına gecesi için değişik fikirler kına gecesi için ilginç fikirler kina fikirleri ilginç taçları Arkadaşlar önümüzdeki ay düğün tarihim belli olacak. Ben yaz düğünü olsun istiyorum ama kısmet herşey.. Şimdiden başladım çalışmalara .. Sizde aklınıza gelecek değişik fikirleri lütfen benimle paylaşın.. Öncelikle Kına Gecesi günü kendimde beyaz, diğer kızlarda kırmızı olmak üzere taçlar...
  4. Kına Gecenizde Siz Olsanız......

Kına Gecenizde Siz Olsanız......

kına elbiseleri kına elbisesi kina elbisesi 2011 gecesi kıyafetleri gecesi kıyafetleri 2011 Bazı gelinlerimiz kına gecelerinde abartıyı istemez kimisi ise en şatafatlısı ney ise onu tercih eder Kimi yörede bindallı olmassa olmazlardan biridir. Bunları giyerler rengarenk adetlerine uygun yaparlar o en anlamlı gelinin son gecesi olan kına gecesini . Fakat kimi yörelerde özel bindallı, sarka...
  5. Kına Gecemde Hürrem Oluyorum :)

Kına Gecemde Hürrem Oluyorum :)

hürrem kına kıyafeti hürrem sultan kıyafetleri nerede satılır kıyafetleri nerede satılır elbise modelleri Meleklerim kına kıyafetlerimi Eskişehire gittim kına gecem için yöresel bizde Sarka denilen yöresel kıyafetlerden aldım geldim. İlk önce giyeceğim hafif kabarık gibi hani şu Hürrem Sultanın giydiklerinden.. Boşuna demiyorum Hürrem olacağım diye. İikinci giyeceğim Hürrem kadar farklı...

Sayfayı Paylaş