gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

kınalı bebek...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

kul oldum, yol oldum [​IMG]

gözden düştüm ah, pul oldum
    [​IMG]Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 900x1354ebatlarında 651KB boyutundadır.[​IMG]

avuttunuz yalanlarla
    ninnilerle, masallarla
    şu vefasız insanların günahları boynuna

elleri kolları kınalı bebek
    yüreği doğuştan yaralı bebek
    elleri kolları kınalı bebek
    büyüdün ah artık uyan a bebek uyan

kınalı bebek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Kınalı Kuzum

Sezen Aksu - Kınalı Kuzum

Ne yiyor, ne içiyorsun Elde değil aklım sende Gece çok geç yatıyorsun Gelde bi demli çay iç bende Olmadı akşam yemeğe yetiş bari Yolunu gözlüyor Perihan Hanım Bu ayrı ev işine alışamadım Sızlıyor ince ince sol yanım A nenni nenni Kınalı kuzum Büyüdün de adam mı oldun Yanağı pembem, dudağı kirazım Gözü okyanusum iyi ki doğdun Bu yürek çarpıntısı ömürlük biliyorsun Büyümedin hiç gözümde...
  2. Sabahat Akkiraz - Kınalı Kar

Sabahat Akkiraz - Kınalı Kar

Kınalı kar, kınalı kar Sende büyük bir ahım var Gelinlerin güveylerin Kavuşmaz mı yüce dağlar Ötelerde bak bir köy var Güneşi az eksik bahar Ayırmışlar seni beni Unuttun mu köyünü yar? Göğe doğru avcum kanar Duam sana alma nazar Sensiz geçen günlerime Hasret ektim azar azar Kınalı kar, kınalı kar Sende büyük bir ahım var Gelinlerin güveylerin Kavuşmaz mı yüce dağlar Nar çiçeğim, masal...
  3. Demet Sağıroğlu - Kınalı Bebek

Demet Sağıroğlu - Kınalı Bebek

kul oldum, yol oldum gözden düştüm ah, pul oldum avuttunuz yalanlarla ninnilerle, masallarla şu vefasız insanların günahları boynuna elleri kolları kınalı bebek yüreği doğuştan yaralı bebek elleri kolları kınalı bebek büyüdün ah artık uyan a bebek uyan
  4. Boyun büktüğünde kınalı bir çiçek düşer mi acı can evine?

Boyun büktüğünde kınalı bir çiçek düşer mi acı can evine?

Işığını yitirmiş bir yıldız olsam gökyüzünde beni arar mısın? Dizlerimin üstüne yığılıp kaldığımda üzülür müsün? Kaldırır mısın tökezlenip düştüğümde? Gelip sarılır mısın boynuma? Alır mısın koynuna üşüdüğümde? Yaralarımı bağlar mısın? Oturup benimle ağlar mısın? Rengini yitirmiş bir gül olsam eline alıp koklar mısın? Okşar mısın ılık nefesinle? Bir öpücük kondurur musun...
  5. Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü

Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü

Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü Selam millet sizden Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözlerini yazmanızı rica ediyorum iyi günler.

Sayfayı Paylaş