Kınayla kızıl saçlı olmak istiyorum..

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında aşıkkızz tarafından paylaşıldı.

1. aşıkkızz

aşıkkızz Yeni Üye

Arkadaşlar öncelikle merhaba, 23 yaşındayım hergün saçıma fön çekip düzleştirmekten yok fena yıprandı saçlarım,kına yakmayı denedim ve sonucu çok başarılı buldum :) gerçektende ipek gibi oldu bir kaç defa yaktıktan sonra.
    Saç rengim kahverengi güneşte çok hoş bir kızıl oluyor ama ben biraz daha belirgin olsun istiyorum.Kahverengiden kızıla nasıl döndürebilirim ?
    Her kına yakışımda farklı şeyler denedim...Ceviz kabuğu suyu ile çay demi ile şarapla bile denedim ama sanki daha koyu oluyor ben daha açık bir renk istiyorum neyle yakabilirim kınayı, yardımcı olursanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler.

Kınayla kızıl saçlı olmak istiyorum.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. mod olmak istıyorum..

Bende mod olmak istıyorum o yüzden baş vuruda bulunuyorum...benide mod seçermisiniz...:D
  2. Ben de olmak istiyorum

Merhaba Denizliliyim 17 yaşındayım daha önce 2 kez modluk yaptım Mod olursam siteye büyük katkılarım olur:ang:
  3. Topuz saçlı gelin olmak isteyenlere

gelin topuzu gelin topuz modelleri topuz isteyenlere yapımı yeni Düğün gecenizde saçınızı topuzmu yaptırmak istiyorsunuz? Buradaki modeller size bir fikir olabilir kızlar.:)
  4. hamiş olmak istiyorum

merhaba ,ben uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama artık aranıza katılma gereği duydum.. Benım adetime 5 gün var.fakat son üç gündür leke geliyor,adet kanaması değil bu kesin ama sizce nedendir.İdrar yolu iltihabından falan kanama olurmu sizce? Kafam çok karıştı bana akıl verirmisiniz..
  5. mod olmak istiyorum

merhaba ben mod olmak için baş vuruda bulunmak sizin içinde uygun olursa mod olmak istiyorum. Saygılarımla.:D
  6. bende mod olmak istiyorum

eğer beni m.m yönetimine layık görürseniz bende mod olmak istiyorum
  7. Kızıl Severler Buraya...2012 Kızıl Saç Modelleri....

2012 Kızıl Saç Modelleri 2012 Kızıl Saç Renkleri Yazdan sonbahara geçerken, doğadaki değişimden etkileniyor ve saç renginizi değiştirmek istiyorsanız; birbirinden farklı ton seçeneği sunan kızıl saç renklerini tercih edebilirsiniz. Saç renginizi değiştirirken, saçlarınızın biraz daha ışıltılı olması ve ilgi çekici bir görünüm kazanması için kızıldan sarıya doğru uzanan renk...
  8. Kızıl Saçlı Ünlüler 2013

kızıl saçlı ünlüler ünlülerin kızıl saçları Sevgili melekler, saç renkleri içinde en iddialı ve çarpıcı olanı hiç şüphesiz kızıl saç rengi. Saruı gibi ünlülerin mutlaka bir kere denedikleri kızıl saç rengi gerçekten de yakışana yakışıyor. Cesur ve dikkat çekmekten hoşlanan kadınların denediği kızıl saç rengi, özellikle uzun saçlarda son derece cazibeli dururken, kısa saçlara da yakışıyor....
  9. Kızıl Saçlı Azra!

azra akın azra akın haberleri Sevgili melekler, bir süredir herhangi bir projede göremediğimiz güzel manken-oyuncu Azra Akın, şu sıralar harıl harıl çalışıyor. Daha önce beyazlarını kapatmak için bile saçlarını boyatmadığını söyleyen Akın, yapımcılığını Halil Sezai’nin üstlendiği “Çilek” filmindeki rolü için saç rengini de değiştirdi. Çekimlerine Zonguldak’ta başlanan “Çilek”, 2014’ün ilk...
  10. hamiş olmak istiyorum

mrb kızlar en son adetm 24 hazirandı bebek istiyoruz 2 gündür belimde ve kasıklarımda sancı var bu kadar kısa sürede hamiş olablrmym bel ağrısı çekipte hamile olduğunu öğrenen varmı

Sayfayı Paylaş