Kınayla kızıl saçlı olmak istiyorum..

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında aşıkkızz tarafından paylaşıldı.

1. aşıkkızz

aşıkkızz Yeni Üye

Arkadaşlar öncelikle merhaba, 23 yaşındayım hergün saçıma fön çekip düzleştirmekten yok fena yıprandı saçlarım,kına yakmayı denedim ve sonucu çok başarılı buldum :) gerçektende ipek gibi oldu bir kaç defa yaktıktan sonra.
    Saç rengim kahverengi güneşte çok hoş bir kızıl oluyor ama ben biraz daha belirgin olsun istiyorum.Kahverengiden kızıla nasıl döndürebilirim ?
    Her kına yakışımda farklı şeyler denedim...Ceviz kabuğu suyu ile çay demi ile şarapla bile denedim ama sanki daha koyu oluyor ben daha açık bir renk istiyorum neyle yakabilirim kınayı, yardımcı olursanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler.

Kınayla kızıl saçlı olmak istiyorum.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. koca göbişli olmak istiyorum

herkeze selaaammm:) bu aydan itibaren heran bi bebiş haberi alabilirim korunmayı bıraktık güzel haberler almak istiyorum.. benim gibi bekleyenler varsa hadi birlikte bekleyelim):gathering:
  2. Topuz saçlı gelin olmak isteyenlere

gelin topuzu gelin topuz modelleri topuz isteyenlere yapımı yeni Düğün gecenizde saçınızı topuzmu yaptırmak istiyorsunuz? Buradaki modeller size bir fikir olabilir kızlar.:)
  3. anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  4. Kızıl Saçlı Ünlüler 2013

kızıl saçlı ünlüler ünlülerin kızıl saçları Sevgili melekler, saç renkleri içinde en iddialı ve çarpıcı olanı hiç şüphesiz kızıl saç rengi. Saruı gibi ünlülerin mutlaka bir kere denedikleri kızıl saç rengi gerçekten de yakışana yakışıyor. Cesur ve dikkat çekmekten hoşlanan kadınların denediği kızıl saç rengi, özellikle uzun saçlarda son derece cazibeli dururken, kısa saçlara da yakışıyor....
  5. Kızıl Saçlı Azra!

azra akın azra akın haberleri Sevgili melekler, bir süredir herhangi bir projede göremediğimiz güzel manken-oyuncu Azra Akın, şu sıralar harıl harıl çalışıyor. Daha önce beyazlarını kapatmak için bile saçlarını boyatmadığını söyleyen Akın, yapımcılığını Halil Sezai’nin üstlendiği “Çilek” filmindeki rolü için saç rengini de değiştirdi. Çekimlerine Zonguldak’ta başlanan “Çilek”, 2014’ün ilk...

Sayfayı Paylaş