gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kingston ailesine yeni üye!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kingston,kullanıcılarına esnek depolama imkanı ve yüksek hız sunmak için 16GB Class 4 SDHC Flash bellek kartını ürünleri arasına kattığını duyurdu.

5 Şubat 2008 Salı

</B>Yeni 16GB’lık kart, Kingston’un 4GB ve 8GB SDHC Class 2/4/6 versiyonlarını da içinde barındıran SDHC kart serisindeki en yüksek kapasiteli kart. </B></B>
    </B>“Yüksek çözünürlüklü fotoğraf makineleri ve gitgide popülerliği artan HD Video kaydediciler, maksimum performansla çalışabilmek için yüksek transfer hızlarına sahip daha büyük kapasiteli bellek kartlarına ihtiyaç duyuyorlar” diyen Kingston Flash Bellekler Pazarlama Müdürü Jaja Lin, yeni 16GB Class 4 bellek kartının tüm ihtiyaçları karşılamanın yanısıra Kingston ürün yelpazesini her türlü uygulamaya uygun çözüm sunacak şekilde genişlettiğini söyledi. </B></B>
    </B>16GB’lık kart, yüksek çözünürlüklü kayıt cihazlarıyla çalıştığında bile binlerce fotoğrafı ve saatler süren video kayıtlarını depolayabiliyor. Örneğin 16GB'lık SDHC kart 6MP’lik bir fotoğraf makinesiyle kullanıldığında 7500 imajı, 6Mbps HD özellikli kamera ile kullanıldığında 4 saatlik video kaydı tutabiliyor. </B></B>
    </B>Kingston SDHC kartlar, 2,4 ve 6 şeklinde, her biri desteklenen minimum DTR’yi (Data Transfer Rate) gösteren 3 farklı hız sınıfında sunuluyor. Örneğin, Class 2 SDHC kart saniyede minimum 2 megabyte veri transfer hızı sunarken Class 6 SDHC kart ise saniyede minimum 6 megabyte transfer hızına sahip. Kingston SDHC kartlar, üzerinde MPEG-2, MPEG4 çalıştıran SDHC uyumlu dijital cihazlar ve HD ve DVD videolar tarafından kullanılan diğer video sıkıştırma uygulamaları için en mükemmel çözümü kullanıcılara sunuyor. </B></B>
    </B>Kingston SDHC bellek kartları ömür boyu garanti ile satışa sunuluyor. </B></B>
    </B>Özellik ve Spesifikasyonlar
    Uygun : SD Kart Association version 2.00 spesifikasyonlarına uygun
    Güvenli : Kaza ile veri kayıplarını önlemek için yazma koruma düğmesine sahip
    Uyumlu : SDHC host cihazlarıyla uyumlu, standart SD uyumlu cihaz ve okuyucular ile uyumlu değil
    Dosya Formatı : FAT 32
    Güvenilir : Ömür boyu garantili
    Basit : Tak çalıştır kolaylığında
    Kapasiteler : 4GB, 8GB, 16GB
    Ebatlar : 24mm x 32mm x 2.1 mm </B></B>

</B>Hız Sınıfı Ölçümleri
    Class 2: Saniyede minimum 2MB veri transferi garantisi
    Class 4: Saniyede minimum 4MB veri transferi garantisi
    Class 6: Saniyede minimum 6MB veri transferi garantisi </B></B>

</B>Çalışma Isısı : -25°C - 85°C arası
    Depolama Isısı : -40°C - 85°C arası
    Voltaj : 3,3V

Kingston ailesine yeni üye! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aileye yeni katılan bebek!

aileye yeni katılan bebek!

yeni dogan bebek kartlari bebek kartı mesajları Yeni bir çocuğun dünyaya gelecek olması, anne-baba için olduğu kadar diğer çocuklar için de önemli ve hayatlarında değişikliklere sebep olacak bir hadisedir. Çocuklar karar faslında ne kadar karışmasalar bile (uygun olanı da budur. Bu sadece anne-babanın alması gereken bir karardır) anne-babalarını, odalarını velhasılıkelâm hayatlarını...
  2. Yeni üye...

Yeni üye...

Yeni Üye Abi ben yeni geldim Admin Hoşgeldin Yeni Üye(5-10 dk sonra) Abi ben yeni geldim admin Hoşgeldin dedim ya Yeni Üye Abi sen burda napıyon admin Evrak işleri bazen muhasebe yani senin anlayacağın getir götür işleri Yeni Üye hadi ya ben başka şeyler yapıyon sanıyordum admin Ne gibi ?? Yeni Üye Konu açmak konuları kilitlemek gibi falan admin Seni kandırmışlar olum o zaman yalan...
  3. selam ben yeni üye

selam ben yeni üye

selamlar ben harman yeni üyeyim evliyim 2 cocuk annesiyim amasya da oturuyorum uzun zamandır siteye giriyor ve geziniyordum sonunda üye olmaya karar verdim güzel kalıteli hoş vakit geçirebileceğim bir site
  4. yeni üye

yeni üye

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Nasılsınız
  5. yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz?

yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz?

ben üye oldum ama aktif olmadı mı acaba siteye giremiyorum yardımcı olursanız sevinirimm teşekürler. kayıps

Sayfayı Paylaş