gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kingston, Nehalem İçin 9 Yeni 3 Kanal DDR3 Bellek Kiti Hazırladı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kingston, Nehalem İçin 9 Yeni 3 Kanal DDR3 Bellek Kiti Hazırladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Doğan Bebekler İçin 9 Tavsiye

Yeni Doğan Bebekler İçin 9 Tavsiye

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Orhan Menetlioğlu, yeni doğan çocukların bakımı konusunda anneleri uyardı. Menetlioğlu 9 önemli hususa dikkat edilmesini istedi. Gaziantep Amerikan Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Orhan Menetlioğlu yeni anne olan bayanların 9 önemli hususa dikkat etmesi gerektiğini belirterek, bunlardan ilkini "Anneler, çocukların...
  2. Kingston ailesine yeni üye!

Kingston ailesine yeni üye!

Kingston,kullanıcılarına esnek depolama imkanı ve yüksek hız sunmak için 16GB Class 4 SDHC Flash bellek kartını ürünleri arasına kattığını duyurdu. 5 Şubat 2008 Salı Yeni 16GB’lık kart, Kingston’un 4GB ve 8GB SDHC Class 2/4/6 versiyonlarını da içinde barındıran SDHC kart serisindeki en yüksek kapasiteli kart. “Yüksek çözünürlüklü fotoğraf makineleri ve gitgide popülerliği artan HD Video...
  3. Asus'un DDR-3 1333MHz'lik Bellekleri Sahneye Çıktı

Asus'un DDR-3 1333MHz'lik Bellekleri Sahneye Çıktı

Tayvan merkezli donanım devi Asus'un artık işlemci ve hard disk dışında kendi markası adı altında üretmediği neredeyse hiçbir PC komponeneti bulunmuyor. Firma bugün LCD monitör ve Kasa çözümlerinden anakart, ekran kartı ve son olarak DDR-3 belleğe kadar hemen her alanda kendisini hissettiriyor. Asus'un hazırladığı ve 1333MHz'de çalışan yeni DDR-3 bellekler ilk etapta...
  4. Melekler Mekanı üyeleri için hazırladım büyük jest :)

Melekler Mekanı üyeleri için hazırladım büyük jest :)

kendi ellerimle hazırladım nasıl arkadaşlaR?????Ev hanımlarımızın rengini farklı yaptım:)
  5. Disney Channel Kanalını İzlemek İçin Yeni Frekans Bilgileri

Disney Channel Kanalını İzlemek İçin Yeni Frekans Bilgileri

DISNEY CHANNEL Yeni frekansı DISNEY CHANNEL frekansı türksat 2012 Sevgili melekler, özellikle çocukların bayılarak izlediği Disney karakterleri ile dolu çizgi filmler izleyebilmek için Disney Channel yeni frekansı ile ilgili bilgiler şöyle... DISNEY CHANNEL Yeni frekansları bilgileri aşağıdadır Frekans:12015 Polarizasyon:H - Yatay Kapsama:Dogu SR:27500 FEC:5/6 V-PID: 165...

Sayfayı Paylaş