gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kır Düğünü Konseptine Uygun Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Kır Düğünü Konseptine Uygun Gelinlikler konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, size en yakışan gelinlik en güzel gelinliktir. Ancak düğün törenleri için gelinliğin size yakışması kadar konsepte uygun olması da son derece önemlidir. Şık bir havuzbaşı düğün için şatafatlı ve gösterişli bir gelinlik modeli uygun olurken kır düğünü için daha sade bir model tercih edilmelidir. İşte kır düğünü yapmak isteyenlere özel gelinlik modelleri...

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    tekrar tekrar evlenesim gelıyo hahaha nolurmuş yanı şu düğün işini her sene tazelemek mecbur olsa her yıl gelınlık giysek hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bu da iyi hahaha

ÖzGüL bunu beğendi.
Kır Düğünü Konseptine Uygun Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel kır düğünü

en güzel kır düğünü

adana kır düğünü mekanları adana kır düğünü anadolu yakası mekanları istanbul avrupa yakası istanbul anadolu ben sahsen bu kadar güzel bir düğün görmedim eeeeeee ne diyelim onlar ermiş muradına................................... . . . . . ne tatlılar dimi ama..............................................
  2. Kır Düğünü Yapacaklara Özel Gelinlik Modelleri

Kır Düğünü Yapacaklara Özel Gelinlik Modelleri

kır düğünü gelinlik modelleri kır düğünü gelinlik için modelleri gelinlikleri Yazın gelmesi ile artan kır düğünü talepleri, yeni sezon gelinlik modellerinin de bu tarza uygun olarak hazırlanmasını gerekli kılıyor...Yemyeşil çimenler ve rengarenk çiçekler arasında yapacağınız kır düğününde sizinde bir çiçek olmanızı sağlayacak harika bir gelinlik modeli alternatifi melekler bakalım...
  3. Kır Düğünü Masa Süsleme

Kır Düğünü Masa Süsleme

masa süslemesi nasıl yapılır masa süsleme örnekleri düğün süsleme örnekleri gelin masasi nasil süslenir gelin masası nasıl süslenir Bir çok genç kızın rüyalarını süsler güzel bir kır düğünü organizasyon da eğer başarılıysa o zaman güzel ve unutulmaz bir geceye imza atmış olursunuz.Şimdi sizlere bazı kır düğünü masa süslemelerinden örnekler vermek istiyorum belkide bu örneklerden yola çıkarak...
  4. Kır Düğünü Düşenenler İçin Gelinlik Modelleri

Kır Düğünü Düşenenler İçin Gelinlik Modelleri

kır düğünü gelinlik modelleri kır gelinlik modelleri 2011 düğünü 2011 2011 yılında evlenmeyi planlayan meleklerimiz,eğer düğününüzün kır düğünü olması hakkında planlarınız var ise bu gelinlikler de tam size göre düşünüyorum.Kır düğünleri için tasarlanan bu gelinlik modeleri 2011 gelinlerinin gözdesi olmaya başladı bile.Gelinler her zaman güzeldir ama bu modeller içinde bambaşka bir güzelliğe...
  5. Kır Düğünü Yapacaklara Gelinlik Önerileri

Kır Düğünü Yapacaklara Gelinlik Önerileri

kır düğünü gelinlik kır düğünü için gelinlikler kır düğünü gelinlikler ile ilgili bilgiler burada melekler. Önümüzde ki bahar ve yaz aylarında evlenme planları yapuıyorsanız size kır düğünü tavsiye edebiliriz. Forumumuzda kır düğünü mekanlar ve kır düğünü için muhteşem fikirler konularını daha önce sizlerle paylaşmıştık melekler. Siz yine de kır düğünü gelinlik modeli konusunda bir karar...

Sayfayı Paylaş