gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kir sacli erkek istiyormus,sanki kendisi pek guzel

Konu, 'Magazin' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

kır saçlı erkek beyaz saçlı erkekler beyaz erkek resimleri kır erkekler Podyumların Seksi İsmi Nilasy Dorsa, İdeal Erkek Kriterlerini Açıkladı. Dorsa, 'Ben Erkeğin Kır Saçlısını Severim' Dedi..

PODYUMLARIN SEKSİ İSMİ NİLASY DORSA, İDEAL ERKEK KRİTERLERİNİ AÇIKLADI. DORSA, 'BEN ERKEĞİN KIR SAÇLISINI SEVERİM' DEDİ.. Ercan Işık ile birlikte yaptığı radyo programında saçını boyatan ünlülere değinen Nilay Dorsa, 'Ben erkeğin kır saçlısını severim' dedi. 'Okan Bayülgen, Beyaz, Selami Şahin ve Kahtalı Mıçı' gibi ünlülerin saçlarını boyattıklarının belli olduğunu ifade eden ünlü manken, 'nasıl ki erkekler doğallıktan yanalarsa, ben de erkekte doğal ve natürel olanı tercih ederim' diye konuştu.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: kir sacli erkek istiyormus,sanki kendisi pek guzel
    paylaşımın için saol bende nilay dorsayı hiç sevmiyom nedense

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bende sevmiyorum valla,gurusuz cok ucuz konusuyor valla,kadin dedigin agir olmali ama bu erkeki bulmak icin elinden geleni yapiyor

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

valla ya kadınların yüz karası

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    haklisin canim,iste bunun gibileri yuzunden kadinin kiymeti kalmiyor aman bosver onu bnce konusur bos konusuyor herkeslerde farkindaaa

kir sacli erkek istiyormus,sanki kendisi pek guzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günah kirleri

günah kirleri

GÜNAH KİRLERİ Kardelen misâli karları yarıp Çıkalım içinden biz bu günahın Allah?ın lütfuyla coşarak bir gün Dökelim tozunu biz bu günâhın Geçit vermese de şeytanla nefis İçimde belirir, kuvvetli bir his Bazen yağmur yağar, bazen olur sis Yıkarız kirini biz bu günâhın İçimizde fırtınalar kopsa da Açılır ufkumuz güneş batsa da Türlü türlü tuzaklara yatsa da Sileriz pasını biz bu günâhın...
  2. kulak kiri

kulak kiri

Kulak kırı Rüyada kendisinin veya baskasinin kulagindan kir çikardigini gören kimseye, bir yardim yapilir. Bir kimsenin rüyada kulagini kir ve iltihaptan temizlemesi, bazi yerlerden gelecek sevindirici haberlere isarettir.
  3. Nasihat dinin kendisidir

Nasihat dinin kendisidir

Kainatın Efendisi (sallallâhu aleyhi ve sellem) bize dinin anlaşılması hususunda en önemli ölçüleri vermektedir. En önemli şey, kulun bütün samimiyetiyle Rabb’ini tanımaya ve sevmeye azmetmesidir. Nasihatlere, sohbetlere ve anlatılan hakikatlere duyarsız kalmak rahmetin kesilmesine ve bereketten mahrumiyete sebebiyet verir. Kendisine karşı kulluk yapma ve tanıma azminde olanları Allah,...
  4. Klibini de kendi çektiriyor, montajını da kendi yaptırıyor? Peki her işini kendisi ya

Klibini de kendi çektiriyor, montajını da kendi yaptırıyor? Peki her işini kendisi ya

P { margin: 0px; } Şarkıcılık sadece şarkı söyleyip, kaset çıkarmak değil… Sizin dinlediğiniz bir albümün içinde sadece o şarkıcının yakınında bulunan en az 10 kişi var… Bir ekip çalışması anlayacağınız bu iş… Ancak, başka bir örneği var mı bilmiyoruz ama tek kişilik ekipler de var… Seksi şarkıcı Şimal Gökçe kendi ayakları üstünde yürümeye alışmış yıllardır… Albümünü kendi müzik...
  5. gul-guzeli

gul-guzeli

Merhaba arkadaslar benide araniza alin

Sayfayı Paylaş