gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - 100.Yıl Marşı

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

100. Yıl Şarkısı Sen bir nefes aldığım her an
    Sen bir özlem içimde hep buram buram
    Kimse anlamaz bende aşkını
    Sen bir çocuk, gülen yerinde durmayan
    Aşkınla coşkunla sen çok yaşa
    Yükseliyor bayrağın arşa
    Aşkınla coşkunla sen çok yaşa
    Yazdık büyük ismini dağa taşa
    Yüz yıl önce doğdu şanlı efsane
    Yüzyaşında mutlu ol fenerbahçe
    Kalbim senin, seninle çarpıyor
    Bir tek seninle gülüp, senle ağlıyor
    Sen gönlümün eşsiz aşkısın
    Heryerde her zaman yanıp parıldıyor

Kıraç - 100.Yıl Marşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. İstiklal Marşı

İstiklal Marşı

İstiklâl Marşı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Milli marşıdır. Marşın sözlerini Mehmet Akif ERSOY yazmış, bestesini Zeki ÜNGÖR yapmıştır. Türk Kurtuluş Savaşı'nın en çetin döneminde, bir millî marşa duyulan gereksinmeyi göz önüne alan Milli Eğitim Bakanlığı, 1921yılında bunun için bir şiir yarışması düzenledi. Yarışmaya 724 şiir gönderildi. Kazanacak şiire para ödülü konduğu için...
  3. Kıraç - Yoruldum

Kıraç - Yoruldum

Yoruldum Yoruldum beklemekten, deliler gibi sevmekten yar Bıktım artık özlemekten ,yinede haber yok senden yar Ayığım zincirlerle bağlanmışım çöllerde yar Sorar herkes nerelerde, bana yalancı dedirtme yar Ben yalnız senle varım ,sensiz bomboşluktayım yar Sen bir çağır ben uçarım ,hazır bekliyor kollarım yar Gel coştu duygularım ,yalnız senden anlarım yar Sana açık bütün kapılarım ,birde...
  4. Kıraç - Sevgiliye

Kıraç - Sevgiliye

Nerde akşam orda sabah Yürüyorum ve seni düşünüyorum Sende ayrı sokaklarda & Bakışlarda Üşüyorum ve sana güveniyorum Aşk böyle bir duyguysa Sonu hep ayrılıksa Gün gelip uçacaksa Olsun varsın ben sana güveniyorum Uyurken uyanırken Ağlarken sevişirken Ben yalnızca sana deliriyorum
  5. Kıraç - Gönül

Kıraç - Gönül

Neler gördüm neler gönül elinden Ne yaptımsa sana dinletemedim Bu yolların sonu hasrete çıkar Çok uğraştım seni döndüremedim Yemin etme tutamazsın Yüz çevirsem duramazsın Bu yerlerden kaçamazsın Tek başına yapamazsın Ne kadrim bilinir ne sözüm geçer Ağlayıp sızlayıp bu ömrüm geçer Bin kere gelsen şu yalan dünyaya Ne gonca gül sana ne de laleler...

Sayfayı Paylaş