gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç 29 ekimde İzmirde

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU [​IMG] DİZİ MÜZİĞİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDEN KIRAÇ, 9 EKİM’DE VERDİĞİ GAZİANTEP KONSERİNİN ARDINDAN MALATYA’DA HAYRANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.

Kıraç, Japonya ile ortaklaşa düzenlenen etkinlikte,1980 yılında batan Ertuğrul Fırkateyni’nde aynı kaderi paylaşan Türk ve Japon denizcilerin anısına Malatya’da konser verdi.

Kıraç Cumhuriyet’in 85.Yılı kutlamaları çerçevesinde İzmir Bornova’da konser verecek.

Cumhuriyet Bayramı coşkusunu İzmirliler Bornova’da Kıraç ile yaşayacaklar.

Kıraç 29 ekimde İzmirde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa 29 Ekimde sinemalarda.

Mustafa 29 Ekimde sinemalarda.

http://www.mustafa.com.tr/
  2. 29 Ekim Milli Piyango

29 Ekim Milli Piyango

29 ekim milli piyango listesi Milli Piyango'nun bugün Uşak'ta yapılan 29 Ekim çekilişinde 3 milyon YTL'lik büyük ikramiye ''441733'' numaralı bilete isabet etti. Milli Piyango İdaresi'nden yapılan açıklamaya göre, son rakamı 2 (iki) ve 7 (yedi) olan biletler de amorti kazandı. Bugünkü çekilişte ikramiye kazanan biletlerin numaralı ve ikramiye tutarları şöyle: 3.000.000 YTL İKRAMİYE...
  3. Bugün (29 Ekim) Doğanlar

Bugün (29 Ekim) Doğanlar

ekimde doğanların burcu 29 ekimde doğanların özellikleri 29 doğanlar burcu ekim doğanlar 29 Ekim tarihinde doğanların genel özellikleri nelermiş arkadaşlar sevdikleri sevmedikleri şeyler neler bir bakalım:tik: 29 Ekim doğumlular hayatın nasıl gelişeceğine pek aldırmadan genellikle yeni fikirler peşinde koşarlar. Uygun bir yol göründüğünde hemen o yola saparlar. Laboratuvarlarda çalışmak,...
  4. 29 Ekim Şiiri

29 Ekim Şiiri

Lise 1. sınıftayken Türkçe Öğretmenimiz 29 Ekim'de okumak için bir şiir vermişti bana. Kutlamalarda bütün okulların katılımıyla stadda oluyor haliyle. Hoşlandığım bir çocuk vardı o da lise 3. sınıftaydı, yürüyüş içinde lise 3ler görevli, ben de şiir okuyacağım için onların içindeyim. Neyse tören başladı, ben de çağırıldım şiir okuyacağım için sıram geldi. O zamanlar boyum kısa, kürsü de yüksek...
  5. 21 Eylül-29 Ekim arası burçlara dikkat

21 Eylül-29 Ekim arası burçlara dikkat

metin sırma 2010 burç yorumları ekim 2010 burçlar nuray sayarı ekim nuray sayarı ayı burç yorumları Kızlar Jüpiter gezeni dünyaya en yakın mesafeden geçti ve bu çoğu ülkede çıplak gözle izlendi fakat bu geçiş bazı burçlara yaramamış...Hatta ters etki yapmış özellikle ateş ve toprak grubundaki burçların dikkatli olması gereken 40 günlük bir döneme girdik...Hadi hayırlısı :D:D "Bu dönem...

Sayfayı Paylaş