gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Ben Yolumu Bulurum

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ellerini tutunca bir soğukluk duyarsam Gözlerine bakınca eğer benden kaçarsan Sanma ki bu gönül aşk izini unutur
    Yüreğime ateşten bir hançer sokarsan

Ben yolumu bulurum
    Hiç bunlara gerek yok
    Ben yolumu bulurum
    Ağlamaya gücüm yok

Kıraç - Ben Yolumu Bulurum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Yayla Yolları

Kıraç - Yayla Yolları

yayla yollarında yürüyüp gelin oy gelin.. allı şalvarını sürüyüp gelin aman aman aman ben varmam inekliye yoğurdu sinekliye allah nasip eylesin omuzu tüfekliye yayla yollarında biten naneler oy gelin... ince belli kız doğurmuş anneler aman aman aman ben varmam oralıya orada buralıya allah nasip eylesin davullu zurnalıya yayla yollarında menekşe açmış oy gelin... sevdiğim o güzel dağlara...
  2. Kıraç - Benim Yolum

Kıraç - Benim Yolum

Benim Yolum Onlar kaçmadı yoldan Onlar kaç kere yandı,yine dayandı Onlar benim yolumun yolcularıydı Bu yol çok uzundur,çok ıssızdır,çok yalnızdır Zindanları çıldırtıcı,gardiyanlar çok amansızdır Bu yol bir ışık için bin ateşle yananlarındır Onlar ki hep masallarda, şarkılarda yaşayanlardır. Mahşer karanlığımdan,zalim yalnızlığımdan,cahil korkularımdan Seni kim kurtaracak sanıyorsun Bundan...
  3. Haluk Levent - Yollarda Bulurum Seni

Haluk Levent - Yollarda Bulurum Seni

Olmasanda yanımda Olmasanda birlikte Hiç istemezsem bile Yaşarım ben seni Yollarda bulurum seni Takvimlerden çalarım seni Dans ederim hayalinle Yine de yaşarım seni Yanlız kalırım sanma Mutsuz olurum sanma Yaşarım doya doya Yaşarım ben seni Yollarda bulurum seni Takvimlerden çalarım seni Dans ederim hayalinle Yine de yaşarım seni Şiir Yosun denizde saklıdır Deniz mavide Mavi gözlerinde...
  4. Yurdum insanı yolda bomba bulursa...

Yurdum insanı yolda bomba bulursa...

Fıkralara konu olacak olay bu kez de Ankara'da yaşandı. Yolda bomba olduğunu farkeden 'yurdum insanı' kontörü olmayınca bakın polise nasıl yardımcı oldu... Ankara'da bir vatandaş yolda görüp aracına aldığı gazeteye sarılı patlayıcıyı Kızılay Meydanı'na getirerek polise gösterdi. Olay yerine gelen bomba imha uzmanı açık taş ocaklarında kullanılan patlayıcı maddeyi, özel giysisiyle araçtan...
  5. Yollarda bulurum seni notaları

Yollarda bulurum seni notaları

yollarda bulurum seni şarkı notaları olmasanda yanımda notaları Haluk Levent'in en sevdiğim parçalarından biridir Yollarda Bulurum Seni adlı şarkısı ve eminim ki benim gibi sizlerde bu şarkıyı çok seviyorsunuzdur. Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Yollarda Bulurum Seni şarkısının notalarını sizlerle paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş