gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Beyaz Gelincik

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gelincik çılgın aşkım Yanardağım gelincik Seviyorum demedin
    Ömründe bir kerecik
    Şüphe dolu kalbimde
    Bir sızısın incecik
    Seviyorum demedin
    Ömründe bir kerecik

Bu nasıl bilmecedir
    Açıklasan olmaz mı
    Daha mı kahrolayım ben
    Bunca çektiğim az mı
    Şüphe dolu kalbimde
    Bir sızısın incecik
    Seviyorum demedin
    Ömründe bir kerecik

Kıraç - Beyaz Gelincik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GelinciK

GelinciK

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gelincik

Gelincik

(Mayis-agustos aylari arasinda, kirmizi renkli çiçekler açan, 20-30 cm boyunda bir veya bâzan çok senelik otsu ve beyaz sütlü bir bitki. Bugday tarlalarinda, ekilmemis yerlerde çok rastlanir. Gövdeleri dik ve tüylüdür. Çiçekler dallarin uçlarinda bulunur. Çanak yapraklari çiçek açma esnâsinda dökülür. Çiçekleri de çabuk dökülür. Meyveleri sarimsi esmer renkli olup, deliklidir ve bu deliklerden...
  3. Gelincikler

Gelincikler

İnce ve uzun gövdeli ve kuyruklu, kısa bacaklı, hareketli ve uzun boyunlu hayvanlardır. Kuzey Amerika türleri, 17-18 cm. boylarıyla en küçük karnivor türü olarak bilinir. Dünyanın başka yerlerinde yaşayan türleri, 30-35 cm. boyunda olabilmektedir.genellikle kafası gövdesinden ayridir. hayvanlar.org
  4. GeLincik

GeLincik

gelincik tabloları
  5. Gelincik

Gelincik

UZAKLARDA bir köyde, kocası, çocuğu doğmadan ölmüş, tek başına yaşayan hamile bir kadın kendisine arkadaş olması açısından dağda yaralı olarak bulduğu bir gelinciği evinde beslemeye başlar. Gelincik kadının yanından bir an bile ayrılmaz. Her ne kadar evcil bir hayvan olmasa da, oldukca uysallaşır. Bir kaç ay sonra kadının çocuğu doğar. Tek başına tüm zorluklara goğüs germek ve yavrusuna bakmak...

Sayfayı Paylaş