gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Bir Garip Aşk Hikayesi

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ben bir garip aşk bestesiyim Şu yüreğin güftesiyim Hiç umulmaz nerelerde
    Tek başıma sersefilim
    Bir garip aşk bestesiyim
    Öyle içten öyle serin
    Akıl almaz dayanılmaz
    Tek başıma çok sefilim
    Ben bir garip aşk bestesiyim
    Bilemezsin ne haldeyim
    Çok uzakta bir şehirde
    Bıraktığın serseriyim
    Bir garip aşk bestesyim
    Yanlız senin tek seninim
    Arama hiç başka yerde
    Bende gülüm aşk dediğin
    Duyulmamış hiçbir yerde
    Söylenmemiş kimselere
    Sen uyurken gecelerce
    Heryerinde aşk yeliyim
    Senin senin senin senin için deliririm

Kıraç - Bir Garip Aşk Hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Aşk Garibi

Mirkelam - Aşk Garibi

Ben bir aşk garibi Ayrılık yokuşunda Buğulanır gözlerim Her gün batışında Geri kalanla bana kalanla Yaşarım sensiz senden yarım kalanla Geri kalanla bana kalanla Yaşarım sensiz yaşamak dersen buna Kalanların gidenleri hissetmesi intihar Atlayıp sevgiden bir derin boşluğa Her aşk başlangıçtan Geriye sayım mı? Her güzel şey gibi İşte bu da bitti Geri kalanla bana kalanla Yaşarım sensiz senden...
  2. Aşk hikayesi

Aşk hikayesi

bir gece ansızın yolunu gözlüyorum K A D I N Gerçek bir aşk değil miydi o yüreğindeki? ...............!! El ele çıktığımız o yolculuk niye yarım kaldı sevgili? ..............!!! Dönüp giderken ardına, yüzüne yerleşen o ağır hüzünle el salladın yalnızca.Ağzımızı açıp tek kelime edememiştik nasıl olduysa... Bütün soğukluğuyla aramızda duran gizli bir güç, avuçlarıyla kapatmıştı sanki...
  3. Kıraç ve Aşk

Kıraç ve Aşk

ünlü şarkıce ve beste yazarı Kıraç aşk için neler söyledi haberimizde...... AŞKI BİR İNSANA HAPSEDEMEM! KIRAÇ'DAN AŞKA DAİR: AŞK SONSUZ BİR İNSANA HAPSEDECEĞİN BİR DURUM DEĞİL. AKSİ HALDE AŞKI SİZ ÖLDÜRÜRSÜNÜZ... Katıldığı bir programda, 'Aşk sonsuz bir insana hapsedeceğin bir durum değil, bunun böyle olmadığını gördüğünüzde zaten onu terk etmeye başlarsınız, aşkı siz öldürürsünüz' diyen...
  4. genç kızın aşk hikayesi!

genç kızın aşk hikayesi!

aşk resimleri aşk hikayeleri,aşk hikayeleri oku,kısa aşk hikayeleri,en güzel aşk hikayeleri,aşk hikayesi filmi Daha 16 yaşındaydı. Herşey tozpembe görünüyordu gözüne. Okulun en gözde kızıydı. Saçları belini aşmış dalgalı esmer bir kızdı. Aslında tüm erkekler saçlarına vurgundu. Sırma saçlım diye severdi herkez. Birgün okula yeni bi öğrenci geldi. Tüm lise gençleri ona hayranken o sadece o...
  5. en acılı aşk hikayesi :(

en acılı aşk hikayesi :(

en acılı aşk hikayesi,an acılı aşk hikayeleri,acılı aşk hikayeleri oku,acılı aşk hikayeleri dinle,acılı aşk hikayeleri kısa 10.Sınıf İngilizce dersinde yanımda bir kız oturuyordu onun için benim en iyi Arkadaşım diyordum... ama Ben onun ipek gibi saçlarına bakıp benim olmasını istiyordum... ama o bana benim ona baktığım gibi bakmıyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalktı ve geçen gün...

Sayfayı Paylaş