gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Bir İstanbul Masalı

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Öğrenir mi er ya da geç, Gülmesini yüreğim... Sağa sola savrulur,
    Yaralanırım;
    Zor bu hayat dediğin...
    Bir yanı demirden kor,
    Bir yanı akl-ı selim...
    Böyle midir?
    Böyle mi de aşk,
    Kaç yüzü var yüreğin?
    İstanbul...Seversem...
    Seversem,
    Hiç korkmadan,
    Hiç utanmadan;
    Açarım pembeli baharlar misali...
    Bir hayatsa aşkın bedeli;
    Öderim böyle yazar aşk masalı...

Kıraç - Bir İstanbul Masalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  3. Kıraç - Demirci

Kıraç - Demirci

Giden ay tutulur mu Oy demirci demirci Bala tuz katılır mı Çalsana aslan davulcu Şu uzun gecelerde Oy demirci demirci Yalınız yatılır mı Çalsana aslan davulcu Şu taşı kaldırsalar Oy demirci demirci Yılanı öldürseler Çalsana aslan davulcu Güzel seven yiğidi Oy demirci demirci Cennete gönderseler Çalsana aslan davulcu Kara taş boyanır mı Oy demirci demirci Öpsem yar uyanır mı Çalsana aslan...
  4. Funda & Kıraç

Funda & Kıraç

işte süper ikili diyebileceğim bi çift sanat olarak tabiii... İKİLİ OLMAK DEZAVANTAJA DÖNDÜ! KISA SÜRE ÖNCE 'ZAMANIN ELİ' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ PİYASAYA ÇIKAN FUNDA ARAR KONUK OLDUĞU RADYO HİTMİX'DE ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU... 'Zamanın Eli' albümüyle adından söz ettiren Funda Arar: Kıraç'la ikili gibi algılanınca şahsi işlerimiz görünmedi. Bu durum ikimiz için de dezavantaja dönüştü........
  5. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...

Sayfayı Paylaş