gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Deli Düş

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gözlerimi kapatıp bir gece Binlerce sonsuzdan sesini duydum Bulutlar yardım etti ağlayabildim sessizce
    Ve seni buldum yarim düşümde seni buldum
    Seni buldum ama neredesin kimbilir
    Ne yıldızlar ne gece ne de rüzgar bilir
    Bir umut ta içimde benliğim ona esir
    Ne ben bu umudun ne de o benim hakkımdan gelir

Al şimdi götür beni uzak dağlara vur
    Parçalanmış leşimi bir suyun başında bul
    Ellerinle sar yaralarımı, başımı göğsüne koy
    Ben seni duydum yarim sen de beni duy

Durma koş uzaklara, uzaktın hep yakınlara
    Sorma sorgulama, koş ilk önce sonra ağla
    Yok aslında bir teselli şarkılarda
    Unut gitsin sende karış masallara
    Sana kim dedi adalet var bu dünyada
    Sonunda işin biter kalırsın buralarda
    Hey gönlüm bunlardan mısın
    Diyorsun ezelden yanmışım
    Söyle onlar mı ben mi yanlışım
    Hadi anlat sen de derdini
    Şu dünyaya bildir haddini
    Hadi durma bırak bırak bırak kendini
    Tuzaklar var önümüzde
    Acılar da peşimizde bir deli düş peşimizde
    Ne kalacak elimizde
    Sakın ola dönüp bakma
    Geç kalırsın haydi durma
    Ayrılıklar hastalıklar
    Bitsin gülüm bundan sonra
    Bir tek senden benden başka izin yok aşka

Kıraç - Deli Düş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Kıraç - Düş Yakamızdan

Kıraç - Düş Yakamızdan

Düş yakamızdan yakamızdan Çek git artık hayatımızdan Yürünmüyor senin sokaklarında Söyle kimler var tuzaklarında Tepiniyor kimi rezil barlarında Kimi aç perişan yakınlarında Anam anam vay Anasız babasız çocuklar Bu soğukta sokakta yatarlar Kınalar yaksın avrat oynatsın O büyük adamlar Adın batsın senin cehalet Çek git artık bizi terket Leşi çıkmış ceset sabahlarında Kimi zehir çeker...
  3. Kıraç - Derik

Kıraç - Derik

Derik saçın örmezler Seni de bana vermezler Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey Derik saçın iki kat Kes birini bana sat Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey Kız annenden izin al Bir gece de bende kal Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey
  4. Düşler

Düşler

Düşler, bir gecede dört beş kere olan, her seferinde 20 dakika süren ve uyku zamanının %20-25'ini kapsayan hızlı göz hareketleri (REM) yahut paradoksal uykuyla ilgilidir. Bu sırada alınan EEG kayıtları, bir uyuklama halindeki EEG kayıtlarını andırır ve 4-10 c/san, dalgalardan oluşur. Ortodoks uykunun tersine, REM uykusundan uyanan hastalar düş gördüklerini söylerler ve bu düşleri uzun uzun,...
  5. kıraç - yıkık

kıraç - yıkık

ayyy meleklerim süper bi yazı çok duygusal bence kendinize bişeyler çıkartırsınız okurken süper ötesi süper Bugün yıkığım biliyormusun Ezginim çaresizim umutsuzum Bırakma beni insanlar kötü Bırakma beni korkuyorum Bir deli otlar büyüyor içimde Sancılıyım yorgunum kederliyim Bu halini sevdim gitme kal Çamurlar çirkefler içindeyim Bırakma beni...

Sayfayı Paylaş