gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Derdimi Söylesem

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Derdimi söylesem derin dereye Doldurur dereyi düz olur gider Irakipler sıra dağlar arada
    Korkarım yar benden yoz olur gider

Pervane ateştenden sakınmaz canı
    Uğruna koymuşum başı bedeni
    Doldur tüfeğini hedef et beni
    Yaram doksandokuz yüz olur gider

Veysel der çıkayım bir yüce dağa
    Ağaçlar bezenmiş yeşil yaprağa
    Zaman olur tenim düşer toprağa
    Karışır toprağa toz olur gider

Kıraç - Derdimi Söylesem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. söylesene!!!

söylesene!!!

söyLesene nasıL bitti.. nasıL bitebiLdik biz.. ßöyLesine içimdeyken sen nasıL eksiLdin benden.. söyLesene.. hep_akLımdasın.. unutamam ki.. nemLi gözLerim...
  3. Söylesene... Benimle Yaşlanır mısın?

Söylesene... Benimle Yaşlanır mısın?

Zamansız gelmiş fırtınam... Ben tam pes etmişken yetiştin aslında yüreğime , tam da hayattan artık ne beklenebilir ki derken geldin kalbime yerleştin. Bildiğim, bilmediğim, söylenmiş, gizlenmiş, bütün kelimeler anlamsızlaştı seni anlatmaya… Tekrardan küçük çocuklar gibi aşık olmak da varmış demek ki... Çocuk gibi gülücükler saçmakta varmış bu saatten sonra, deli heyecanlar, anlamsız...
  4. Balık Yağının Zayıflattığını Söylesem .....

Balık Yağının Zayıflattığını Söylesem .....

Balık yağı zayıflatıyor !!! Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre, insan beyninde yaşlanmayı yavaşlatma etkisi olduğu bilinen balıktaki yağ asitlerinin, hafif egzersizle tüketildiğinde kilo kaybetmeye yardımcı olduğu belirlendi. Balık yağının kilo vermeye yardımcı olduğu belirlendi! Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre, insan beyninde yaşlanmayı yavaşlatma etkisi olduğu bilinen...
  5. Babama Sen Söylesene Anne

Babama Sen Söylesene Anne

bu video çok güzel olmuş sizlerle de paylaşmak istedim anneler gününe çok güzel bir video babama sen söylesene anne. :) http://www.youtube.com/watch?v=-I4nRWS54Y4

Sayfayı Paylaş