gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Derik

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Derik saçın örmezler Seni de bana vermezler Deriko kaşlar kara
    Deriko gözler ela hey

Derik saçın iki kat
    Kes birini bana sat
    Deriko kaşlar kara
    Deriko gözler ela hey

Kız annenden izin al
    Bir gece de bende kal
    Deriko kaşlar kara
    Deriko gözler ela hey

Kıraç - Derik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Kıraç - Yıkık

Kıraç - Yıkık

Bugün yikigim biliyor musun? Ezginim çaresizim umutsuzum.. Birakma beni insanlar kötü Birakma beni korkuyorum... Bir deli otlar büyüyor icimde Sanciliyim yorgunum kederliyim.. Bu halini sevdim gitme kal Çamurlar çirkefler içindeyim.. Birakma beni insanlar kötü Birakma beni korkuyorum Bir dayak yemis ADAMIM simdi Bezginim kararsizim yilginim... Al götür beni o kayip gecelere Yeter...
  3. Kıraç - Gidiyorum

Kıraç - Gidiyorum

Ne başkası oldu ne de olacak Sen çalmazsan kapım açılmayacak Şimdi içimde yanan bu ateş Sanma ki bir son bulacak Hiç utanmam gülüm divaneyim Parçalanmış dünyam viraneyim Seni herşeyden çok çok istedim Vuruldum avareyim Ne olurdu benim olsan Şu yaralarımı sarsan Bıktım artık yol almaktan Önüme çıkıp durdursan Gidiyorum buralardan Tüm rüzgarlar senin olsun Benden ayrı rüyadasın...
  4. Kıraç - Demirci

Kıraç - Demirci

Giden ay tutulur mu Oy demirci demirci Bala tuz katılır mı Çalsana aslan davulcu Şu uzun gecelerde Oy demirci demirci Yalınız yatılır mı Çalsana aslan davulcu Şu taşı kaldırsalar Oy demirci demirci Yılanı öldürseler Çalsana aslan davulcu Güzel seven yiğidi Oy demirci demirci Cennete gönderseler Çalsana aslan davulcu Kara taş boyanır mı Oy demirci demirci Öpsem yar uyanır mı Çalsana aslan...
  5. Funda & Kıraç

Funda & Kıraç

işte süper ikili diyebileceğim bi çift sanat olarak tabiii... İKİLİ OLMAK DEZAVANTAJA DÖNDÜ! KISA SÜRE ÖNCE 'ZAMANIN ELİ' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ PİYASAYA ÇIKAN FUNDA ARAR KONUK OLDUĞU RADYO HİTMİX'DE ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU... 'Zamanın Eli' albümüyle adından söz ettiren Funda Arar: Kıraç'la ikili gibi algılanınca şahsi işlerimiz görünmedi. Bu durum ikimiz için de dezavantaja dönüştü........

Sayfayı Paylaş