gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Düş Yakamızdan

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Düş yakamızdan yakamızdan Çek git artık hayatımızdan Yürünmüyor senin sokaklarında
    Söyle kimler var tuzaklarında
    Tepiniyor kimi rezil barlarında
    Kimi aç perişan yakınlarında
    Anam anam vay

Anasız babasız çocuklar
    Bu soğukta sokakta yatarlar
    Kınalar yaksın avrat oynatsın
    O büyük adamlar

Adın batsın senin cehalet
    Çek git artık bizi terket
    Leşi çıkmış ceset sabahlarında
    Kimi zehir çeker kursaklarında
    Herkesin yaptığı kar yanlarında
    Dünün böyle idi böyle yarınların da

Kıraç - Düş Yakamızdan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Kıraç - Sevme

Kıraç - Sevme

Zorlama şartları zorlama sevdiğim Bak elimden geleni yaptım senin için Hayal etmek güzel fakat gerçekler zor Bbırak her şey gibi bu da böle bitsin Şimdi ben giderken ardından bakma Yanan yüreğime birde sen ateş açma Sevme bir daha beni sevme Asla yüzümü görme Bunu benden isteme Hani sana birgün bazı şeyler söylemiştim Sen sadece aşkı düşün deyip kesmiştin Her şey çok güzel biraz fazla güzel...
  3. Kıraç - Kördüğüm

Kıraç - Kördüğüm

Donecegim tozlu yollara Al gelincikler sevecegim Solarlar bilirim sevgilim Yine bekleyecegim Bitsede bir gun nazli hayat Ben bir tek seni sevecegim Kader gucsuz kalir sevgilim Sensiz olmeyecegim Kordugum karmasik bir bilmece Uyutmuyor beni gunduz gece Utanmam usanmam beklerim Oylece Git gide, git gide azalmasin Savrula, savrula kaybolmasin Goz gore goz gore bitmesin Aglarim Hem seni, hem...
  4. Kıraç - Derik

Kıraç - Derik

Derik saçın örmezler Seni de bana vermezler Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey Derik saçın iki kat Kes birini bana sat Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey Kız annenden izin al Bir gece de bende kal Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey
  5. kıraç - yıkık

kıraç - yıkık

ayyy meleklerim süper bi yazı çok duygusal bence kendinize bişeyler çıkartırsınız okurken süper ötesi süper Bugün yıkığım biliyormusun Ezginim çaresizim umutsuzum Bırakma beni insanlar kötü Bırakma beni korkuyorum Bir deli otlar büyüyor içimde Sancılıyım yorgunum kederliyim Bu halini sevdim gitme kal Çamurlar çirkefler içindeyim Bırakma beni...

Sayfayı Paylaş