gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Kirac esi ve kizi yakalandi :)

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

kirac esi kizi yakalandi resimleri kirac yeni album ne zaman son albumu kirac hakkinda tum bilgiler burada melekler Merhaba melekler, Uzun zamandir ortalarda gozukmeyen unlu sanatci Kirac esi ve kizi ile birlikte alisveris yaparken goruntulendi...2,5 yasindaki kizlari Iraz Elif ve esi Ayse sule ile birlikte kizlari icin alisveris yaparken yakalanan kirac, sarisin olan kizinin annesine cok benzedigini ifade etti, Bir ay sonra yeni albümünü çıkarmaya hazırlandığını dile getiren şarkıcı, "Sevenlerim yine benim yazdığım şarkılarımı söyleyecekler. Güzel bir albüm oldu" dedi. Ozellikle Kirac fan clup ve hayranlari merakla bekliyoruz yeni albumunu...Kendisine simdiden basarilar diliyoruz :D

Kirac esi ve kizi yakalandi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. esım ben ve 2. yılımız

esım ben ve 2. yılımız

ayın 11 2. evlılık yıldonumumuz.ve ayın 12.sı esımın dogum gunu....ENGİN IYIKI DOGDUN IYIKI VARSIN.6 YILDIR BANA YASATTIGIN HERSEYE MINNETTARIM VE COK KORKTUGUM EVLILIGI BANA 2 YILDA SEVDIRIP DUNYANIN AN MUTLU KADINI YAPTIN BENİ .... SENI COOOOOOOOOOK SEVIYORUM...BAL BOCEGIM... :cry: AAA DUYGULANDIM AMA AZCIK AGLIMDA GELIM.......
  2. esinizle ve sevgilinizle nerde tanistiniz

esinizle ve sevgilinizle nerde tanistiniz

esinizle sevgilinizle,nisanliyla nerde nasil tanistiniz
  3. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  4. bizde varizz,ben esim oglum ve kizim

bizde varizz,ben esim oglum ve kizim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Kiracı (Resident) Filmi Fragmanı ve Tanıtımı

Kiracı (Resident) Filmi Fragmanı ve Tanıtımı

kiracı, resident, fragmanı, konusu, temmuz 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Filmin tanıtımı ve fragmanı şöyle; Orjinal Adı: The Resident Yönetmen: Antti Jokinen Oyuncular: Hilary Swank, Jeffrey Dean Morgan, Lee Pace, Aunjanue Ellis Senaryo: Antti Jokinen, Robert Orr Görüntü Yönetmeni: Guillermo Navarro Müzik: John Ottman Tür: Gerilim - Korku - Dram Süre: 91...

Sayfayı Paylaş