gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç Garbiyeli 2009 yeni albümü

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

garbiyeli akor kıraç çoban akor zeynebim kıraç zeynebim son albüm [​IMG] 1. Çoban
    2. Eledim Eledim
    3. Eleşkirt Türküsü
    4. Fadıma
    5. Garbiyeli
    6. Bitmez Tükenmez Geceler
    7. Gelin Ayşe
    8. Kara Çadır
    9. Köprüden Geçti Gelin
    10. Zeynebim
    11. Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık

Kıraç Garbiyeli 2009 yeni albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeynep - Mayın & Yıkıl 2009 yeni albümü

Zeynep - Mayın & Yıkıl 2009 yeni albümü

zeynep türkeş Albümdeki Eserler 1. Mayın Söz : Erol Albayrak Müzik : Zeynep Türkeş 2. Yıkıl Söz : Mehmet Tokat Müzik : Zeynep Türkeş 3. Yana Yıkıla Söz & Müzik : Nezih Üçler 4. Cenetten Kovuldum Söz & Müzik : Nezih Üçler 5. Bye Bye Söz & Müzik : Osman Kasap 6. Banada Sıra Gelecek Söz & Müzik : Nezih Üçler 7. Af Yok...
  2. Nil Karaibrahimgil - Nil Kıyısında 2009 yeni albümü

Nil Karaibrahimgil - Nil Kıyısında 2009 yeni albümü

yalnızlardanım akor nil karaibrahimgil hamile Albümdeki Eserler 1. Seviyorum Seviyorum Söz: Nil Karaibrahimgil Müzik: Nil Karaibrahimgil, Alper Erinç 2. Çok Canım Acıyo Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil 3. Yalnızlardanım Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil 4. Ne Garip Adam Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil 5. İlla Söz & Müzik: Nil...
  3. madonna'dan yeni single ve yeni albüm 2009

madonna'dan yeni single ve yeni albüm 2009

madonna son albüm madonna son şarkısı yeni albüm 2009 albümü 2009 Yılların eskitemediği dünyanın en büyük müzik sanatçılarından Madınna yepyeni albümüyle bomba gibi geliyor Eylül ayında piyasada olacak albüm tanıtımına geçiyorum arkadaşlar madonna, eylül'de yepyeni bir single ve en iyi şarkılarını biraraya topladığı albümüyle karşımıza çıkacak. albüme adını veren şarkı...
  4. Kıraç - Yolcu (2009)

Kıraç - Yolcu (2009)

kıraç yolcu Kıraç'tan yepyeni bir türkü albümü daha Garbiyeli albümünden sonra Yolcu adını verdiği ikinci Türkü albümünü piyasaya çıkardı... Birbirinden güzel türkülerin yer aldığı albümün tanıtımına geçiyorum arkadaşlar :tik: Kıraç - Yolcu (2009) 1. Mecnunum Leyla. 2. Mezar arasında harman olur mu?. 3. Uyan Sunam Uyam. 4. Ahu Gözlüm. 5. Gönül Gurbet Ele Varma. 6. Erzurum’dan...
  5. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:

Sayfayı Paylaş