gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Gülmek Için Yaratilmis

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gülmek için yaratilmis Gözlerde yaslar niye Gülmek için yaratilmis
    Gözlerde yaslar niye
    Sevmek için yaratilmis
    Kalpler hep bombos niye

Sevmesini bilmiyorsan
    Bakma sakin gözlerime
    Mutluluğu arıyorsan
    Inan inan sözlerime

Yok yok yalan deme
    Sevgi denen o gerçege
    Sevmek aci gerçek aci
    Benzer birbirine

Kıraç - Gülmek Için Yaratilmis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Kıraç - Keklik

Kıraç - Keklik

Keklik gibi kanadımı süzmedim Murad alıp doya doya gezmedim Bu kara yazıyı kendim yazmadım Anlıma yazılmış bu kara yazı Kader böyle imiş ağlarım bazı Gülüm ey, sebebim ey Geceleri uyku girmez gözüme Zalım yastık diken olur yüzüme Uyma dedim uydun eller sözüne Anlıma yazılmış bu kara yazı Kader böyle imiş ağlarım bazı Gülüm ey, sebebim ey
  3. Kıraç - Çeşminaz

Kıraç - Çeşminaz

Bu gönlüm gönlüm senindir Çekinme bebeğim beni sevindir Bak bu yürek sevgilim Bir ömür geçsede yine esirin İster öldür ister güldür bebeğim İnanki değişmez bende sevgin Sen henüz açmamış bir çiçeksin İçinde bir meltem sıcak bir nefessin Dinle bize birbirimiz lazım Hadi gül gülümse benim çeşminazım (yazım
  4. Kıraç - Ayşe

Kıraç - Ayşe

İtiraf ettim kendime, seviyormuşum meğer diye Sonrada güldüm halime, çocukmusun oğlum diye Meğer hep çocukmuşum büyümemişim kalmışım Hiç farkına varmamışım daha sanki on beş yaşım Ayşem ayşem ayşem gül ayşem güldür ayşem Ayşem ayşem ayşem yolun ecelimdir ayşem Ayşem ayşem ayşem gurbetten dönüşüm ayşem Ayşem ayşem ayşem rüzgarım gönlüm gül ayşem Ayşe mutlu biten bir masal, madalyonun güzel yüzü...
  5. kıraç - yıkık

kıraç - yıkık

ayyy meleklerim süper bi yazı çok duygusal bence kendinize bişeyler çıkartırsınız okurken süper ötesi süper Bugün yıkığım biliyormusun Ezginim çaresizim umutsuzum Bırakma beni insanlar kötü Bırakma beni korkuyorum Bir deli otlar büyüyor içimde Sancılıyım yorgunum kederliyim Bu halini sevdim gitme kal Çamurlar çirkefler içindeyim Bırakma beni...

Sayfayı Paylaş