gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Kan Ve Gül

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kan ve gül,gülle diken aşkım ve sen Birbirine dönük sırt sen ve ben Bilmem anlatabiliyor muyum?
    Seviyorum,seviyor musun?
    Ağlıyorum,gülüyor musun?
    Özlüyorum,gidiyor musun?
    Sevdikçe,itiyor musun?
    Peki öyle olsun...
    Sarılıp öpen,ağlayıp gülen
    Sonra kaçıp giden
    Fırtınayla sakin gece,bir bilmece
    Bilmem anlatabiliyor muyum?

Kıraç - Kan Ve Gül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gül ve Mektup

Gül ve Mektup

Merhaba, Mutluluğun hasreti ve bir sebebi. Merhaba, İki gözüm, fırtınam Sesimin ve sevgimin yankısı Merhaba, son limandaki gül Yağmur yüklü bulutum, Suya hasret toprağım. Merhaba, acım, tatlım, Ve karanlık gecede ay… Yoksun, penceremde yağmur taneleri, sokaklar boş ve dargın, uzaklara dalmışım, suskun ve yorgunum, huzursum. Yoksun, kapımı kim çalar bu vakitte? Akşam çoktan olmuş, bir hayal...
  2. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  3. Kıraç ve Ayşe Nihayet Evlendi

Kıraç ve Ayşe Nihayet Evlendi

PASTA YERİNE MARAŞ DONDURMASI! Ayşeeeem ayşeeeeeeem ayşeeem... ne güzel parçaydı o. Parçaya ilham kaynağı olan Ayşe ile Kıraç Evlendiler arkadaşlarım. Benimde Türkiye'de sayılı olarak nitelendirdiğim Kıraç ve Ayşe'ye meleklermekani.com olarak bir ömür boyu mutluluklar dileriz. ALİ TUFAN KIRAÇ VE AYŞE ŞULE BİLGİÇ, YILLARDIR SÜREN BİRLİKTELİKLERİNİ EVLİLİKLERLE SONUÇLANDIRDILAR. Nikah...
  4. Kıraç ve Aşk

Kıraç ve Aşk

ünlü şarkıce ve beste yazarı Kıraç aşk için neler söyledi haberimizde...... AŞKI BİR İNSANA HAPSEDEMEM! KIRAÇ'DAN AŞKA DAİR: AŞK SONSUZ BİR İNSANA HAPSEDECEĞİN BİR DURUM DEĞİL. AKSİ HALDE AŞKI SİZ ÖLDÜRÜRSÜNÜZ... Katıldığı bir programda, 'Aşk sonsuz bir insana hapsedeceğin bir durum değil, bunun böyle olmadığını gördüğünüzde zaten onu terk etmeye başlarsınız, aşkı siz öldürürsünüz' diyen...
  5. gül ve diken...

gül ve diken...

diken çeşitleri

Sayfayı Paylaş