gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

kıraç - Kara Sevda (Yağmur Zamanı Dizisinden)

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kıraç yol bulamadım kıraç sende yoksun bilmiyorsun halim kalmadı sende yoksun bilmiyorsun halim kalmadı dinle Çıkmaz sokakta yol bulamadım Gözlerim yandı ağlayamadım

Bir kara sevda
    Vurdu başıma
    Nerdesin sen kimdesin sen
    Ben soramadım (2 defa)

Nerde başladı nerede bitti
    Kavuştum derken gözyaşı geldi

Bu benim değil aşkın kaderi
    Ayrılıktan gözyaşından başka ne sanki (2 defa)

Sevgiden yana şansım olmadı
    Kötüden başka dostum olmadı

Sende yoksun bilmiyorsun
    Halim kalmadı (2 defa)

kıraç - Kara Sevda (Yağmur Zamanı Dizisinden) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zaman Kıracın kaset kapağından

Zaman Kıracın kaset kapağından

Zaman Kirac bilgi sahibi olmadan fikirlerle dolmusuz bir yerlerde bir cift elin tuttugu silahta kursun olmusuz kalem sahibi olmadan kiliclar kusanmisiz yasayip yasatmak dururken hem ölmüs hem katil olmusuz gözlerimiz var ama görmek istemedikce yüreklerimiz var ama hissetmedikce hic islanmadan yüzmek ne kadar mümkünse hic yanmadan atesle ne kadar oynanabilirse icinde yasamak varken teget...
  2. Kıraç - Zaman

Kıraç - Zaman

Zaman akıp gidiyor dur demek olmaz Sarılıp da geçmişe avunmak olmaz Ne sen kalırsın ne de ben bu dünyada Umudun kaybedip pes etmek olmaz Bir kez olsun çevir yüzün bak şu toprağa Her gün bir çiçek açıyor diyor merhaba Bütün geceler mecbur varır sabaha Umudun kaybedip pes etmek olmaz Gönül isterdi ki hep iyi olsun çok iyi olsun Bütün acılar bitip her an hoş olsun Ama ne yaparsın...
  3. yağmur zamanı..

yağmur zamanı..

şöyle bir düşünelim bakalım neydi bu film konusu diyenlere.... Fırat İstanbul'un en ünlü gece kulüplerinden Edda'nın ortaklarındandır. Para sıkıntısı yoktur, çok güzel bir evde yaşamakta, çok güzel bir otomobil kullanmakta ve dört çocuğuna hem annelik hem de babalık yapmaya çalışmaktadır. Öfkeli ama bir o kadar da yakışıklı ve karizmatiktir. Onun en büyük sorunu 5 yaşındaki sorunlu kızı...
  4. Zamana yenik düştü sevda

Zamana yenik düştü sevda

Sevdalar,sevdalılar buyrun duygu fırtınasından kopan bir yazı:):) Tozlu raflarda kalmış bir sevda bizimkisi Onca zaman sonra raflara neden baktın ki? Tozumu üflemesen gözümü yaşartmazdım ki... Sensiz soluğum kesilirken,ellerim yüreğimde,aklımda hayalin,gün ışıyana kadar (ki aydınlanmak bilmezdi geceler) bir ses bekledim senden uzunca bir süre... Hiç ses çıkmadı...benimse eski halimden...

Sayfayı Paylaş