gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Kızları Da Alın Askere

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gönül verdim kara gözlü esmere x2 Alıp götürdüler beni askere x2 Kurban olam size ey komutanlar x2
    Kızları da alın artık askere x2

Yüce dağlar senin kahrın biter mi? x2
    Yanmayan ocakta duman tüter mi? x 2
    Kurban olam size ey komutanlar x 2
    Yar olmazsa bu askerlik biter mi? x 2

Nazlı yare için için yanırdı x2
    Bu askerliği ben bitmez sanardım x 2
    Ne çabuk gelirmiş meğer teskere x 2
    Herkes seve seve gitsin askere x2

Kızları almayın artık askere

Kıraç - Kızları Da Alın Askere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Zara - Başım da Altın Tacım

Zara - Başım da Altın Tacım

Başımda altın tacım Hem susuzum hem açım Yarimi bana verin Gerisi anam bacım Gidiyorum evinizden gülüm Kurtulam dilinizden Yeşil baş ördek olsam Su içmem gölünüzden
  3. Gözlerimden Yüzünü Çıkar da Al...

Gözlerimden Yüzünü Çıkar da Al...

gözlerinden yüzünü çıkarda al gözlerimden yüzünü çıkarda al gözlerimden video dinle gözlerinden dinle gözlerimden yüzünü çıkar da al aşk yalansa her mevsim sonbahar! yaşanacak daha bir ömür var yıkılacak kalın bir DUVAR!!!
  4. Kargo - YıLdızLarın ALtın da (akor)

Kargo - YıLdızLarın ALtın da (akor)

kargo yıldızların altında akor yıldızların altında akor yildizlarin altinda benim gönlüm sarhoştur benim gönlüm sarhoştur Am Dm Am Dm Am Benim gönlüm sarhoştur yıldızların altında Dm Am E Am Sevişmek ah ne hoştur yıldızların altında ( Am Dm Am ) ( Yanmam gönül yansa da ecel beni alsa da ) A (...
  5. Kadın da aldatır...Ama yakalanmaz

Kadın da aldatır...Ama yakalanmaz

kocalarını aldatan kadınlar anlatıyor kocasını aldatan kadın anlatıyor güneş kadınlar güneş azgın Aldatma konusunda erkekler sabıkalı görünse de, kadınlar da erkekler kadar hatta daha da fazla aldatıyor! Aldatıyor ama hiç düşündünüz mü? kadın neden aldatır? Ve nasıl yakalanmaz?Bence düşündünüz ve halende düşünüyorsunuz:DBence fazla düşünmeyin derim meleklerim okuyun derim:) Art arda...

Sayfayı Paylaş