gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Ne Olurdu Benim Olsan

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ne olurdu benim olsan akor kıraç ne olurdu kirac kıraç benim olsan akor ne başkası oldu ne de olacak sen çalmazsan kapım açılmayacak
    şimdi içimde yanan bu ateş bir son bulacak
    hiç utanmam gülüm divaneyim parçalanmış dünyam viraneyim
    seni her şeyden çok çok istedim
    vuruldum avareyim
    ne olurdu benim olsan
    şu yaralarımı sarsan
    bıktım artık yol almaktan
    önüme çıkıp durdursan
    gidiyorum buralardan tüm rüzgarlar senin olsun
    benden ayrı rüyadasın, dilerim bir gün uyanırsın
    yıllar sonra bir gün yaşlandığında
    o ipek saçların ağardığında
    kuru yaprak gibi dağıldığında
    kalırsın tek başına
    oysa seni ne çok sevmiştim
    tüm çiçeklerimi sana dermiştim
    şimdi ellerim boş yüreğim sarhoş
    oysa neler ümit etmiştim
    ne olurdu benim olsan
    şu yaralarımı sarsan
    bıktım artık yol almaktan
    önüme çıkıp durdursan
    gidiyorum buralardan tüm rüzgarlar senin olsun
    benden ayrı rüyadasın, dilerim bir gün uyanırsın
    elimde eski bir aşktan kalma tutku damlacıkları,
    arkamda diz boyu balçık hatıraların çığlığı var
    yırtmış atmışım her şeyi
    bir ben kalmışım ortada bir de sen içimde ta şuramda
    kendimden geçiyorum özlemişim seni bu yollardan
    gel döndür beni birtanem hadi bekliyorum

Kıraç - Ne Olurdu Benim Olsan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okuyupta gülmeyen olursa benden o kişiye helal olsun diyom. ::::.

Okuyupta gülmeyen olursa benden o kişiye helal olsun diyom. ::::.

Yıllar önce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi çevirdi ve sordu ; -Gençler alkol var mı?, Cevabımız: -Yok vallahi billahi memur bey biz demin hepsini içtik. ************************************************** ************ Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıklara bakıp,Bunlar tazemi?diye sormuştu.Balıkçı da cevabı hemen...
  2. Kıraç - Sebebim Olur

Kıraç - Sebebim Olur

mavinefes kıraç kıraç mavinefes 2009 kiraç esmerim Bir sesini duyarım gözlerim güler Yolum yolundan geçer sebebim olur Sesin gelir uzaktan, kokun gelir rüzgardan, bakışın aynalardan sebebim olur Ellerinin esmeri, gözlerinin gülleri, bedeninin özlemi sebebim olur... Belki seversin olur özlersin Gözlerini kapar adımı söylersin Bir ışık yakarsın da uzaktan bakarsın da halimi anlarsın da sebebim...
  3. Kıraç - Olur Ya

Kıraç - Olur Ya

senin gibisi yok bu dünyada eğer aşk dedikleri doğruysa neymiş, tanrım neymiş acısı, aşk acısı çeken bilir, seven bilir buymuş ya neymiş, tanrım neymiş acısı, aşk acısı çeken bilir, seven bilir buymuş ya olur ya bir gün gelir ya olur ya kader bu ya olur ya benden başkasını gözün görmez olur ya olur ya bir gün gelir ya olur ya kader bu ya olur ya benden başkasını gözün...
  4. Kıraç - Benim Yolum

Kıraç - Benim Yolum

Benim Yolum Onlar kaçmadı yoldan Onlar kaç kere yandı,yine dayandı Onlar benim yolumun yolcularıydı Bu yol çok uzundur,çok ıssızdır,çok yalnızdır Zindanları çıldırtıcı,gardiyanlar çok amansızdır Bu yol bir ışık için bin ateşle yananlarındır Onlar ki hep masallarda, şarkılarda yaşayanlardır. Mahşer karanlığımdan,zalim yalnızlığımdan,cahil korkularımdan Seni kim kurtaracak sanıyorsun Bundan...
  5. Kıraç - Avutma Beni

Kıraç - Avutma Beni

bir rüzgarla gelen güzelim düşler bir yağmur yağar unutulur gider avutma beni ben biliyorum avutma beni anlıyorum bir varsın bir yoksun hayal gibi sanki kaybolmuş çocuklar gibi o kadar güzelsinki gitme kal hiç söylemediğim sözcükler gibi avutma beni ben biliyorum avutma beni anlıyorum hep yalnızdım yalnız kalacağım boş yasatıklara sarılacağım seni hep bir rüya sayacağım böyle kendimi...

Sayfayı Paylaş