gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Oysa Bir Umuttu

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hayat akip giderken avuclarimdan egilip yerden toplayamiyorum parcalarimi ve artik her sey icin
    cok gec demek icin
    belkide cok gec...

simdi ellerim bombos
    sözlerim sarhos
    gönlüm olmus bin parca
    cokdan terk edip gitmis
    icde bu sevda
    gözler olsa ne fayda

oysa bir umuttu hep
    gönlü besleyen
    dayan yüregim diyen
    ama kap kara bir yel
    her yani sardi
    bende bir tek can kaldi

oysa bir umuttu hep
    gönlü besleyen
    dayan yüregim diyen
    ama kap kara bir yel
    her yani sardi
    bende bir tek can kaldi

coskun irmaklardan
    tozlu yagmurlardan
    tasli yollardan gecdim
    yalan olmus serden
    nar kokulu yardan
    her seyimden vazgecdim

oysa bir umuttu hep
    gönlü besleyen
    dayan yüregim diyen
    ama kap kara bir yel
    her yani sardi
    bende bir tek can kaldi

coskun irmaklardan
    tozlu yagmurlardan
    tasli yollardan gecdim
    yalan olmus serden
    nar kokulu yardan
    her seyimden vazgecdim

simdi ellerim bombos
    sözlerim sarhos
    gönlüm olmus bin parca
    cokdan terk edip gitmis
    icde bu sevda
    gözler olsa ne fayda...

Kıraç - Oysa Bir Umuttu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Bir Veda Havası

Kıraç - Bir Veda Havası

Vakit tamam seni terk ediyorum Bütün alışkanlıklardan öteye Yorumsuz bir hayatı seçiyorum Doymadım inan kanmadım sevgiye. Korkulu geceleri sayar gibi Birdenbire bir yıldız kayar gibi Ellerim kurtulacak ellerinden Bir kuru dal ağaçtan kopar gibi. Aşksa bitti gül ise hiç dermedik Bul kendine kuytularda hadi dal Seninle bir bütün olabilirdik Hoşça kal gözümün nuru,hoşça kal Hoşça kal canımın...
  2. Kıraç - Bir Tanem

Kıraç - Bir Tanem

Bende daha neler neler neler var Aşk pınarı ve mutluluklar Emret hepsi senin yar Bir evet de dar gelsin buralar Bizi söylesin tüm şarkılar Emret açılsın kapılar Düşmüşüm tam ortasındayım yar Bana yalnız senden çare var Sensiz olmaz gülüm yarınlar Umarım senin de bağrın yanar Her yerini sancılar sarar Beni anlarsın o zaman yar Gel benimle ömrünce mutlu ol Sende benim gibi aşkla dol Zor...
  3. Kıraç - Bir İstanbul Masalı

Kıraç - Bir İstanbul Masalı

Öğrenir mi er ya da geç, Gülmesini yüreğim... Sağa sola savrulur, Yaralanırım; Zor bu hayat dediğin... Bir yanı demirden kor, Bir yanı akl-ı selim... Böyle midir? Böyle mi de aşk, Kaç yüzü var yüreğin? İstanbul...Seversem... Seversem, Hiç korkmadan, Hiç utanmadan; Açarım pembeli baharlar misali... Bir hayatsa aşkın bedeli; Öderim böyle yazar aşk masalı...
  4. Bir Umut..

Bir Umut..

Bir umutsun şimdi...Umudum...Bunca acıdan,bunca kırgınlık,bunca yaradan sonra...Beni ben olarak anlayan ilk...Sana da "sevdiğim"demekten alıkoyuyorum kendimi,ya sende gelmezsen,gelemezsen?Ürkek bir senaryo yazıyorum içimde sana dair kıvılcımlanan her şeyi geri çekme ihtiyacı hissediyorum..."Güneş"istedim...Evet birçok insan aşkı aşk deyip de yaşamaktan ya kaçınıyor ya da o...
  5. bir umut iki şeker

bir umut iki şeker

Kalbimde bir ağrı var yine bu akşam ... Seni düşünmek mi sebebi yoksa sensizlik mi , bilmiyorum ! Bilemediklerim boğazımı sıkıyor sanki nefes alamıyorum ! Bu kadar sevilmeyi hakettin mi sen .. Böyle kocaman olmayı .. Böyle vazgeçilmez kılınmayı .. Kendimden çok ben bilmişken seni , Senimi de alıp gittin benden ! İnanmadım önce , inkar ettim , direndim ... Varlığın bildim yokluğunu , sevindim...

Sayfayı Paylaş