gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Razıysan Gel Benimle

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Eski bir gelinliğe Bir bakır bileziğe Annemden kalan şu yüzüğe
    Razıysan gel benimle
    Bir tanrım var bir gitarım
    Şu dünyada yapyalnızım
    Yarınımdan umutsuzum
    Razıysam gel benimle
    Bazen aç bazen susuzum
    Razıysan gel benimle
    Bir lokma ekmeğe
    Bir yudum su içmeye
    Yinede şükretmeye
    Razıysan gel benimle
    Bir tanrım var bir gitarım
    Şu dünyada yapyalnızım
    Yarınımdan umutsuzum
    Razıysan gel benimle
    Bazen aç bazen susuzum
    Razıysan gel benimle

Kıraç - Razıysan Gel Benimle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Sarı Gelin

Kıraç - Sarı Gelin

Erzurum çarşı pazar leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman sarı gelin İçinde bir kız gezer ay nenem ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Erzurum'da bir kuş var leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman sarı gelin Kanadında gümüş var ay nenem ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Elinde divit kalem leylim aman...
  2. Kıraç - Gel Barışalım

Kıraç - Gel Barışalım

Dışarda yağmur, içimde rüzgar Özlüyorum seni dağlar kadar Ellerim yanar, gözlerim kanar Ateşin vücudumu sarar Gel birtanem Gel be gülüm Gel kaderim eline bakar Geceler uzun Her yerim hüzün Gel yeter anam kan ağlar Gel barışalım hayatla Gel tanışalım baharla Rüzgarım ol gel sabahıma Kaderim beklemek oldu yar Geçiyor zamanım doldu yar Gel barışalım hayatla Gel tanışalım baharla Rüzgarım ol...
  3. Kıraç - Ben Yolumu Bulurum

Kıraç - Ben Yolumu Bulurum

Ellerini tutunca bir soğukluk duyarsam Gözlerine bakınca eğer benden kaçarsan Sanma ki bu gönül aşk izini unutur Yüreğime ateşten bir hançer sokarsan Ben yolumu bulurum Hiç bunlara gerek yok Ben yolumu bulurum Ağlamaya gücüm yok
  4. Ben Geldim !

Ben Geldim !

Merhaba arkadaşlar ben derya nevşehirliyim melekler mekanının yeni üyelerindenim benide aranıza alırsanız sevinirim :23:
  5. ben geldim :)

ben geldim :)

meraba arkadaşlar ben ankaradan seda 18 yaşındayım aranıza yeni katıldım . burada çok güzel vakit geçireceğimi düşnüyorum. hepinize sevgilerimle

Sayfayı Paylaş