gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Razıysan Gel

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Eski bir gelinliğe bir bakır bileziğe Annemden kalan bu yüzüğe Razıysan gel benimle
    Bir tanırım var bir gitarım
    Şu dünyada yapayalnızım
    Yarınımdan umutusuzum
    Razıysan gel benimle
    Bir lokma ekmeğe
    Bir yudum su içmeye
    Yine de şükretmeye
    Razıysan gel benimle
    Bir tanrım var bir gitarım
    Şu dünyada yapayalnızım
    Yarınımdan umutsuzum
    Razıysan gel benimle
    Bazen aç bazen susuzluk
    Razıysan gel benimle

Kıraç - Razıysan Gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Kıraç - Sarı Gelin

Kıraç - Sarı Gelin

Erzurum çarşı pazar leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman sarı gelin İçinde bir kız gezer ay nenem ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Erzurum'da bir kuş var leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman sarı gelin Kanadında gümüş var ay nenem ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Elinde divit kalem leylim aman...
  3. Kıraç - Gel Barışalım

Kıraç - Gel Barışalım

Dışarda yağmur, içimde rüzgar Özlüyorum seni dağlar kadar Ellerim yanar, gözlerim kanar Ateşin vücudumu sarar Gel birtanem Gel be gülüm Gel kaderim eline bakar Geceler uzun Her yerim hüzün Gel yeter anam kan ağlar Gel barışalım hayatla Gel tanışalım baharla Rüzgarım ol gel sabahıma Kaderim beklemek oldu yar Geçiyor zamanım doldu yar Gel barışalım hayatla Gel tanışalım baharla Rüzgarım ol...
  4. Kıraç - Derik

Kıraç - Derik

Derik saçın örmezler Seni de bana vermezler Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey Derik saçın iki kat Kes birini bana sat Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey Kız annenden izin al Bir gece de bende kal Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey
  5. kıraç - yıkık

kıraç - yıkık

ayyy meleklerim süper bi yazı çok duygusal bence kendinize bişeyler çıkartırsınız okurken süper ötesi süper Bugün yıkığım biliyormusun Ezginim çaresizim umutsuzum Bırakma beni insanlar kötü Bırakma beni korkuyorum Bir deli otlar büyüyor içimde Sancılıyım yorgunum kederliyim Bu halini sevdim gitme kal Çamurlar çirkefler içindeyim Bırakma beni...

Sayfayı Paylaş