gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Sana Mecburum

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ayrılık isteme ne olur benden Ben seni sevmişim sana mecburum Ne gelirse gelsin senin elinden
    Ben seni sevmişim sana mecburum

Hasretin elinden çekemem zulüm
    Ben sana vurgunum sana mecburum
    Seni kaybetmektir en büyük korkum
    Tut elimi bırakma sana mecburum

Ne acılar yaşadım,
    Ne bedeller ödedim
    Senden başka hiç kimseyi böylesine sevmedim
    Sana vurgun, sana tutkun, sana mecburum

Ayrılmak istesem ayrılamam ki
    Ben sana tutuklu, sana mecburum
    Ne yapsam bu dertten kurtulamam ki
    Ben sana muhtacım, sana mecburum

Hiç kimse alamaz senin yerini
    Ben senle doğmuşum sana mecburum
    Gerçeğe döndürdün hayallerimi
    Tek sana aidim sana mecburum

Ne acılar yaşadım,
    Ne bedeller ödedim
    Senden başka hiç kimseyi böylesine sevmedim

Kıraç - Sana Mecburum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. mecburdum gurbete

mecburdum gurbete

mecburdum gurbete annem seni arkamda bırakmaya;inatçıydım ben anne hiç dinlemezdim seni oysa sen benim hayatımın mimarı ;beni var eden insann o kadar haklıymışsınki . kimse sevmedi senin kadar biliyomusun anne;seni anlamak herseyden ağır geldi bana seni yasıyorum anne annenin kaderi kıza yazılırmış dertlerdi inanmazdım ama ben şimdisenin kaderini yaşıyorum çok yoruluyomuşsun anne hayat ve el...
  3. Mecburum

Mecburum

Hep kıskandım güzel günleri... Güzel olan ne varsa yaşanmış, hepsi sendin… Acılar bile güzeldi seninle.. Seninle ağlamakta güzeldi,dudak bükmekte! Sen yanımda olunca,her şeyi unutuyordum… Unutmakta güzeldi.. İçimde ezilen”ŞİMDİ NE OLACAK” kavramlarını,beynime soramıyordum.. Rahat bırakmakta güzeldi bir şeyleri.. Heryerimde sen vardın.. Sen oluyordu kör baktığım her şey! Bu sevmekti.....
  4. kıraç - yıkık

kıraç - yıkık

ayyy meleklerim süper bi yazı çok duygusal bence kendinize bişeyler çıkartırsınız okurken süper ötesi süper Bugün yıkığım biliyormusun Ezginim çaresizim umutsuzum Bırakma beni insanlar kötü Bırakma beni korkuyorum Bir deli otlar büyüyor içimde Sancılıyım yorgunum kederliyim Bu halini sevdim gitme kal Çamurlar çirkefler içindeyim Bırakma beni...
  5. mecbur değildin !!!

mecbur değildin !!!

Beni böyLe sersefiL etmeye Mecbur deqiLdin ayrıLıqa Yüreqimi parçaLamaya Mecbur deqiLdin 'Sen deqiL miydin hep şöyLe diyen!' diyerek başLamayacaqım bu yazıma Bu yazımda sözLerden bahsetmeyeceqim merak etme NasıLsa hepsi senin için aqızdan çıkan önemsiz şeyLer, öyLe deqiL mi? AyrıLıqı qetiren saatLere Lanet okuyorum artık Kadere isyansa isyan Adını sen koy işte HayaLLerim...

Sayfayı Paylaş