gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Sarı Gelin

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Erzurum çarşı pazar leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman sarı gelin
    İçinde bir kız gezer ay nenem ölsün sarı gelin aman
    Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim

Erzurum'da bir kuş var leylim aman aman
    Leylim aman aman leylim aman aman sarı gelin

Kanadında gümüş var ay nenem ölsün sarı gelin aman

Elinde divit kalem leylim aman aman

Katlime ferman yazar ay nenem ölsün sarı gelin aman

Palandöken güzel dağ leylim aman aman

Altı mor sümbüllü bağ ay nenem ölsün sarı gelin aman

Vermem seni ellere leylim aman aman

Niceki bu halimse ay nenem ölsün sarı gelin aman

Kıraç - Sarı Gelin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Kıraç - Razıysan Gel Benimle

Kıraç - Razıysan Gel Benimle

Eski bir gelinliğe Bir bakır bileziğe Annemden kalan şu yüzüğe Razıysan gel benimle Bir tanrım var bir gitarım Şu dünyada yapyalnızım Yarınımdan umutsuzum Razıysam gel benimle Bazen aç bazen susuzum Razıysan gel benimle Bir lokma ekmeğe Bir yudum su içmeye Yinede şükretmeye Razıysan gel benimle Bir tanrım var bir gitarım Şu dünyada yapyalnızım Yarınımdan umutsuzum Razıysan gel benimle Bazen aç...
  3. Kıraç - Razıysan Gel

Kıraç - Razıysan Gel

Eski bir gelinliğe bir bakır bileziğe Annemden kalan bu yüzüğe Razıysan gel benimle Bir tanırım var bir gitarım Şu dünyada yapayalnızım Yarınımdan umutusuzum Razıysan gel benimle Bir lokma ekmeğe Bir yudum su içmeye Yine de şükretmeye Razıysan gel benimle Bir tanrım var bir gitarım Şu dünyada yapayalnızım Yarınımdan umutsuzum Razıysan gel benimle Bazen aç bazen susuzluk Razıysan gel benimle
  4. Kıraç - Gel Barışalım

Kıraç - Gel Barışalım

Dışarda yağmur, içimde rüzgar Özlüyorum seni dağlar kadar Ellerim yanar, gözlerim kanar Ateşin vücudumu sarar Gel birtanem Gel be gülüm Gel kaderim eline bakar Geceler uzun Her yerim hüzün Gel yeter anam kan ağlar Gel barışalım hayatla Gel tanışalım baharla Rüzgarım ol gel sabahıma Kaderim beklemek oldu yar Geçiyor zamanım doldu yar Gel barışalım hayatla Gel tanışalım baharla Rüzgarım ol...
  5. kıraç - yıkık

kıraç - yıkık

ayyy meleklerim süper bi yazı çok duygusal bence kendinize bişeyler çıkartırsınız okurken süper ötesi süper Bugün yıkığım biliyormusun Ezginim çaresizim umutsuzum Bırakma beni insanlar kötü Bırakma beni korkuyorum Bir deli otlar büyüyor içimde Sancılıyım yorgunum kederliyim Bu halini sevdim gitme kal Çamurlar çirkefler içindeyim Bırakma beni...

Sayfayı Paylaş