gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Sebebim Olur

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mavinefes kıraç kıraç mavinefes 2009 kiraç esmerim Bir sesini duyarım gözlerim güler Yolum yolundan geçer sebebim olur
    Sesin gelir uzaktan, kokun gelir rüzgardan, bakışın aynalardan sebebim olur
    Ellerinin esmeri, gözlerinin gülleri, bedeninin özlemi sebebim olur...

Belki seversin olur özlersin
    Gözlerini kapar adımı söylersin
    Bir ışık yakarsın da uzaktan bakarsın da halimi anlarsın da sebebim olur..
    Ellerinin esmeri, gözlerinin gülleri, bedeninin özlemi sebebim olur

Kıraç - Sebebim Olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Kıraç - Olur Ya

Kıraç - Olur Ya

senin gibisi yok bu dünyada eğer aşk dedikleri doğruysa neymiş, tanrım neymiş acısı, aşk acısı çeken bilir, seven bilir buymuş ya neymiş, tanrım neymiş acısı, aşk acısı çeken bilir, seven bilir buymuş ya olur ya bir gün gelir ya olur ya kader bu ya olur ya benden başkasını gözün görmez olur ya olur ya bir gün gelir ya olur ya kader bu ya olur ya benden başkasını gözün...
  3. Kıraç - Ne Olurdu Benim Olsan

Kıraç - Ne Olurdu Benim Olsan

ne olurdu benim olsan akor kıraç ne olurdu kirac kıraç benim olsan akor ne başkası oldu ne de olacak sen çalmazsan kapım açılmayacak şimdi içimde yanan bu ateş bir son bulacak hiç utanmam gülüm divaneyim parçalanmış dünyam viraneyim seni her şeyden çok çok istedim vuruldum avareyim ne olurdu benim olsan şu yaralarımı sarsan bıktım artık yol almaktan önüme çıkıp durdursan gidiyorum buralardan...
  4. Kıraç - Derik

Kıraç - Derik

Derik saçın örmezler Seni de bana vermezler Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey Derik saçın iki kat Kes birini bana sat Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey Kız annenden izin al Bir gece de bende kal Deriko kaşlar kara Deriko gözler ela hey
  5. kıraç - yıkık

kıraç - yıkık

ayyy meleklerim süper bi yazı çok duygusal bence kendinize bişeyler çıkartırsınız okurken süper ötesi süper Bugün yıkığım biliyormusun Ezginim çaresizim umutsuzum Bırakma beni insanlar kötü Bırakma beni korkuyorum Bir deli otlar büyüyor içimde Sancılıyım yorgunum kederliyim Bu halini sevdim gitme kal Çamurlar çirkefler içindeyim Bırakma beni...

Sayfayı Paylaş