gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Sevmesini Bilmiyorsan

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kıraç sevmesini bilmiyorsan video sevmesini bilmiyorsan bakma sakın gözlerime video gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye(2) sevmek için yaratılmış kalpler hep bomboş niye
    sevmesini bilmiyorsan bakma sakın gözlerime(2)
    mutluluğu arıyorsan inan inan sözlerime(2)
    yok yok yalan deme sevgi denen o gerçeğe
    sevmek acı gerçek acı
    benzer birbirine
    sevmesini bilmiyorsan bakma sakın gözlerime(2)
    mutluluğu arıyorsan inan inan sözlerime(2)
    yok yok yalan deme sevgi denen o gerçeğe
    sevmek acı gerçek acı benzer birbirine

Kıraç - Sevmesini Bilmiyorsan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Öldüğünü bilmiyor...

Öldüğünü bilmiyor...

türkan sabanci sakıp sabancı nın oğlu sakıp sabancının çocukları sabancının oğlu türkan sabancı 'Öldüğünü bilmiyor' Sakıp Sabancı'nın eşinden samimi ve çok özel açıklamalar geldi Türkan Sabancı, 1.5 yaşındayken özürlü olduğunu öğrendiği oğlu Metin'e yıllardır gözü gibi bakıyor. Birçok ailenin özürlü çocuklar yüzünden dağıldığına dikkat çeken Sabancı, "Anne çocuğuyla fazla...
  3. bilmiyorum...

bilmiyorum...

size esiniz,bundan boyle sen kendi hayatini ben kendi hayatimi yasiyim,biktim artik senden ,,derse ne yaparsiniz....
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

Ya. Bu uygulama ne işe yarıyor???
  5. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş